Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a véleményetek a real...

Mi a véleményetek a real nature konzerv eledelről?

Figyelt kérdés
Van egy 6 hónapos kandúr kiscicám és ma vettem neki ilyen konzervet, úgy tűnik szereti. Leginkább szárazat eszik (royal canin) és kap házikosztot is de szereti, igényli a nedves eledelt is (nagyétkű cicus). Sokat válogattunk hogy milyet vegyünk neki ami jó minőségű, szereti is és az ára se vág földhöz. Ez a konzerv így első olvasásra elég jónak tűnik, 66% a hús tartalma és egy 400 g-os 450 forintba kerül és két napig elég neki. Ti etettek ezzel, mi a véleményetek róla?
2011. febr. 15. 14:49
 1/6 Turbocharger válasza:
Szerintem jo marka, az enyem is ezt eszi.
2011. febr. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem tacskóm van, és ezzel is etettem már, én a 800 g-os változatát vettem meg, és az benne a jó, hogy kistestű kutyának ez betart 4 napig, mert nagy értékű tápanyag tartalmaz, és laktató. Én csak ajánlani tudom. De ezt nyugodtan keverheted pl. rizzsel, vagy tésztával is. Az összetétele pedig nagyon jó, szerintem ilyen konzervet ilyen árért nem találsz. De ha csak összeméred egy pl. Tesco-s, de akár egy Morzsi nevezetű konzervvel, láthatod a szemeddel is hogy vízben úszó "húsdarabok"-nak tűnő valamik úszkálnak benne, ráadásul iszonyú büdös. Ez legalább tömény hús, nem úszik semmilyen lében, de még meg is éri! Remélem segíthettem.
2011. febr. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, így van szerintem is. Hasonló minőségű, összetételű eledelt még nem nagyon láttam ilyen árban. Gondolom a kutyaeledeleknél is úgy van mint a macskaeledeleknél, hogy nagyon sok a bóvli, ránézésre is rossz mégis pofátlanul drágán. Ez a 400 g-os konzerv 450 ft-ba kerül, míg egy másik fajta amiből egy 100 g-os száz forint, tehát nagyjából egy árban vannak csak az összetételben van hatalmas különbség. Míg a real nature-ben 66% hús van addig a másikban 4%(!) közel ugyanannyi pénzért. Szóval nagyon meg kell nézni mire ad ki az ember pénzt, mert van ami teljesen szemét sajnos.
2011. febr. 16. 13:16
 4/6 anonim válasza:
Utána néztem neked, szinte mindenhol 450 ft, szóval megéri megvenni annyiért. Én a 650-esből vettem, szerette a kutyám, ha konzerv, akkor én ezt ajánlom mindnekinek! :)
2011. febr. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem jó, de azért a macskának ne adj rizst vagy tésztát. bár én Royalt sem adnék neki a gabona miatt..
2013. szept. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha a RC-t megengedheted magadnak, inkább válassz valami rendes, gabonamentes tápot :)
2013. okt. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!