Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicámnak kihullott egy...

A cicámnak kihullott egy bajsza. A szobában a szőnyegen találtam meg. Visszanő neki? Lesz ettől valami baja?

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak egy darab akkor nem lesz baja :) Néha én is találok, és eddig semmi bajuk nem volt
2011. febr. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 hollófernyiges ***** válasza:
100%
A bajuszszálak is cserélődnek időnként, szóval visszanő.
2011. febr. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
nekem is mindig visszanő a bajszom pedig én borotválom =D
2011. febr. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Tinker Bell ***** válasza:
83%
Ahogyan az előttem szólók is mondták, visszanő. Viszont addig figyelj jobban rá, mert esetleg beszorulhat valahova, mert a bajsza segítségével tudja felmérni, hogy befér-e valahova vagy nem. Ha csak benti cica, akkor nem akkora baj, hiszen hamar ki tudjátok szabadítani, de ha kinti is, akkor lesni kell.
2011. febr. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Benti cica és azért maradt neki bőven bajuszszála. Ránézésre fel se tűnt volna.

Akkor nem aggódom. A hasznos válaszokat köszönöm.

2011. febr. 15. 17:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz, teljesen normális, hogy ezt a szőrzetét is cseréli. Kezd el gyűjteni, szerintem jó móka :)
2011. febr. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is gyűjtöm:)))elöregszik ez is, mint a hajszál.Amikor vemhes sokkal hosszabbra nő, mert a pocakja széléig ér ki,ezt fialás után kihullajtja, mert már nem olyan széles.(Tejfogat is találtam 2x.)
2011. febr. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tejfogat én is. :) Meg akkor is láttam, mikor az egyik szemfoga éppen fityegett naki.
2011. febr. 17. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!