Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a macskámmal ha a...

Mi lehet a macskámmal ha a nyakán kihullott a szőre (de maradt rajta egy kevés) és sebek vannak rajta (nyakán, fején, lábán. Ahol éppen kijön) és terhes?

Figyelt kérdés
lehet hogy a terhesség miatt lehet de nem vagyok benne biztos ezért kérdezem meg..:)
2010. júl. 4. 16:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Azért hullot ki mert még nem vitted orvoshoz...
2010. júl. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem minél előbb el kell vinni állatorvoshoz. Nem hallottam még olyan, hogy terhességtől jött volna elő ilyen. A leírtak alapján akár rühes is lehet, szóval állatorvos!
2010. júl. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
oks..köszi
2010. júl. 4. 20:15
 4/13 A kérdező kommentje:
De azért nemhiszem h rühes mert az látszódna rajta..azért gondoltam h a terhességtől sebes és hullik a szőre mert nemrég szült és mostmár megint terhes..
2010. júl. 4. 20:18
 5/13 anonim ***** válasza:
És nem sajnálod? Minek kell elletni? Te boldog lennél ha szülésből állna az egész életed?
2010. júl. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Bocs de inkább azok írjanak akik wálaszolnak is és nem baromságokat írnak..köszi szépen és igen sajnálom de mit csináljak..:S állatorvos.oké..de ilyet h sajnálom-e?b@sszus még jó hogy sajnálom..:S
2010. júl. 5. 10:31
 7/13 A kérdező kommentje:
Lülönben nem ellettük!!Régebben benti macska wolt de amikor tél fele szült akkor rakni h minnél előbb találjon jó helyet.Ez megis lett..Csak ugye kint wolt meg minden aztán vemhes lett..Macskákkal meg nemszokott veszekedni mert vagy az ajtó elött fekszik, vagy a szalmában van, vagy eszik..na mindegy annyi elég h bekentük aloe verával és egy kicsit jobb lett neki.
2010. júl. 5. 10:42
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen angyalom, látszódik, hogy rühös, hisz nincs szőre. Ez pont annak a jele (lehet)!!! Ahelyett, hogy kérdezősködnél, húznál el állatorvoshoz!!!
2010. júl. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
elhúzlak szívesen!-.-"
2010. júl. 6. 10:33
 10/13 A kérdező kommentje:
voltam állatorvosnál a macskámmal!köszi a válaszokat, jóbban van..:D
2010. júl. 6. 10:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!