Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám elég furcsa lett ma....

A cicám elég furcsa lett ma. Mintha meg lenne vadulva. Lehet veszettség?

Figyelt kérdés
Főleg mikor ennivalót lát, teljesen megbolondul, már azt hittem, megtámad, evés után felugrott a videóra, korábban sosem csinált ilyeneket. A szeme is sokkal tágabb, máskor mindig dorombol és hunyorgat a szemeivel, hízeleg... most olyan vad, csak néz hatalmas szemekkel, merészen. :S Mi lehet ez? Csak hangulatingadozás, vagy lehet vírus?
2011. febr. 16. 14:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
64%

Istenem, hülyére röhögném magamat ha valahogy mégiscsak elkapná a macskátok a veszettséget, és titeket is megfertőzne! Már látom lelki szemeim előtt ahogy a híradóban mondják hogy az egész család meghalt hosszas agonizálás után a macskától elkapott veszettségben:) Talán akkor minden suttyónak leesne hogy jobban teszi ha beoltatja az állatát. De szép is lenne!

Nagyon érdekes hozzáállása van a szüleidnek (nomeg neked is, de hát ugye a neveltetés...) Tudod, nem kötelező állatot tartani, de ha valaki mégiscsak úgy dönt, hogy szeretne, az az ezzel járó felelősséget, és anyagi áldozatokat is vállalja!

Kívánok neked, és a kedves családodnak jó sok bélférget, bőrgombát, rühöt, és leginkább egy jó kis veszettséget!

puszillak

2011. febr. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
50%

Én azért azzal nem értek egyet hogy be kell oltani minden macskát.A kijárósokat ajánlott,de pl. falun a nagy többség hülyére röhögne titeket ezzel a beoltós dologgal.Ott sok helyen a kutyákat se oltják be,mert sokan úgy vélik hogy az csak kutya,nem rá fogják költeni a pénzt.A macskára pedig főleg.De megjegyzem a nagy többség,nem mindenki.


Én vagyok az a válaszoló aki mondta hogy kockára tenné az életét a macskáért.

Ellenben én se oltattam be a macskámat,és nem is ivartalanítottam.Lakásban él velünk,családtagként kezeljük.

És én nem a pénzt sajnálom ,hanem fölöslegesnek tartom.

Egyébként ha bármi baj lenne vele ,azonnal orvoshoz vinném,nem érdekelne ha a 100ezres műtétje miatt abban a hónapban csak kiflit eszünk utána.


Állatorvosi ellenőrzésre se viszem soha,mivel nyáron hetente levisszük őt Balatonra nyaralni,ami egy 150km-s út,és nem szeretném hogy attól kelljen neki rettegni,hogy orvoshoz visszük.

Ha valakinek bármi hozzászólása van ehhez,szívesen fogadom,de normál hangnemben,káromkodás nélkül.


16 éves fiú voltam.

2011. febr. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!