Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mért eszik csokit a macskám? XD

Mért eszik csokit a macskám? XD

Figyelt kérdés
szereti a pralinés milkát meg az epreset is xD
2011. febr. 16. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Csak káros a májára. Meg allergiát is kiválthat. De adj neki nyugodtan...
2011. febr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
azért eszik, mert a felelőtlen gazdija ad neki.....:S
2011. febr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én nem szoktam neki adni csak nagyon ritkán de ez egyáltalán normális hogy megesz?:O
2011. febr. 16. 20:49
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Első két válaszoló elmondta a lényeget...Ne adj neki csokit. Az állatok csak állatok. A temészetben tudják mi nekik a jó, de az emberek világában nekünk kell rájuk figyelni. A kutyák és a macskák pl kifejezetten szeretik a fagyálló ízét és minden további nélkül felnyalják a földről. Mégse adok nekik fagyállót, csak mert szeretik...Érted.
2011. febr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%

Ne mérgezd tovább szerencsétlen macskát...

"A csokoládé nagyon veszélyes, bár a legtöbb macska meg sem eszi. Theobromine-t tartalmaz, ez mérgező rájuk nézve. A legrizikósabb az étcsokoládé. Tünetek: görcsök, szívdobogás, akár halál is."

2011. febr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

Az én macskám mindent megeszik :)

Minden zöldséget gyümölcsöt, a nyers krumplitol kezdve a narancsig stb...A fehérpaprika a kedvence és az alma!

2011. febr. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%

azért eszik meg meg szeretne dögleni :)

Mert öngyilkos akar lenni, amiért a gazdáját nem zavarná a halála :)

ezért.

2011. febr. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
mérgező növények is vannak ám, azokat is megrágja anélkül hogy tudná hogy az mérgező. nem árt utánaolvasni a dolgoknak mielőtt állatot szerzel be. a macska sajnos nem tud olvasni.
2011. febr. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk tényleg érdemes lenne utána olvasni, mert pl. a krumplifélék, és a fokhagyma is káros a macskára! Tanuljuk meg, hogy a macska nem ember, hanem húsevő állat!
2011. febr. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
46%

az én macskám se normális mer az meg chips-et meg egyéb ilye kekszet meg ilyesmit eszik :S

(de nem én etetem hanem ellopja az asztalról :D)

2011. febr. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!