Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megérezhette a macskám?

Megérezhette a macskám?

Figyelt kérdés

Az éjszaka történt. Mondjuk holnap lesz a szülinapom, de..

Ügye kiengedtem a lakásból had végezze el a szükségleteit. Ha minden oké, akkor oda ül az ajtó elé és nyávog. Már egy ideje ott kolbászolt az ajtóban mire kinyitottam. Gyorsan befutott és mit látok? Hozott egy egeret és letette elém. Vártam hogy majd megegye vagy valami, de erre rám nézett és elkezdett "beszélgetni". Ott ült és azt várta mikor eszem meg az egeret. :D Vagy valami ilyesmi. Azelőtt sosem csinált ilyet, de én ezt betudtam tőle egy szülinapi ajándéknak. Rendes, nem? :D


2011. febr. 16. 22:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Aha, cuki tőle. És legalább megetted? Ugye nem sértetted meg azzal, hogy nem...???

:P

2011. febr. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Sztem nincs ebben semmi természeteletti.A mi macsekunk is folyton ezt csinálja éjszakánként.megfogja az egerek és leteszi őket az ajtó elé.Mintha büszkélkedne vele.:)Hízeleg a gazdáinak az állat ilyenkor vagy nem tudom .:-)
2011. febr. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 poiu ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy tudta, ez a szülinapod, de jó cicák a jó gazdáknak el szokták vinni a zsákmányt. Örvendezz, jó ember vagy!
2011. febr. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Igen, ilyenkor büszkélkednek. De ezzel az egér kérdéssel vigyázni kell. Egyik ismerősöm macskája, ha megsértődött valamire, kiment egerészni, aztán bevitte a házba az egeret, megroppantotta - de csak épphogy, hogy még éljen - aztán elengedte, hadd szaladjon. Az egér lehet bosszú is. :D

Persze ez esetben elújságolta neked, h fogott egy egeret, és várta h dicsérd meg miatta. :D

2011. febr. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ez az egér már nem élt. Úgyhogy szerencsém volt hogy nem szaladt el. :D Utána nagyon meglett szeretgetve és dicsérve a cicám. Imádom. Nekem afféle lelki társ is egyben. Elmondom neki a problémáimat, ő pedig úgy néz, mintha értené. Néha közbe is "mekeg" úgyhogy fantasztikus.
2011. febr. 16. 23:09
 6/16 anonim ***** válasza:
De aranyos!Amúgy nekem még az a kedvencem amikor olyan "megértően" szeretetteljesen pislognak.Főleg amikor becézgetjük és kedveskedünk neki.:D
2011. febr. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

De édes! :) *-*

Néha csinálják ezt, ajándékot hoznak. Ezzel azt akarják mondani, hogy szeretnek.

Cukik *-*

2011. febr. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Hozzák élve hozott egy patkányt... Elengedte. Brr.

Ti is táplálsátok őt, ezért lehet, hogy viszonozná. Vagy a kölykének tart.

nálunk a fent említett cica felnevelt egy tacskó kölyköt, és neki is hordta a pateszt, meg az egeret.

A környék legjobb patkányozó kutyája lett.

2011. febr. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi , hozzánk. elírtam
2011. febr. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Az előző cicám nekem is mindig hazahozta a zsákmányt.Ezzel mutatja ki a háláját a gondoskodásért.De a mostani cicám nem ilyen hálás. :S

Épp a napokba mondta apu, hogy pont látta ahogy fogott a cicám egy verebet, de nem hozta ide megmutatni.Mármint a cica.

2011. febr. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!