Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megérezhette a macskám?

Megérezhette a macskám?

Figyelt kérdés

Az éjszaka történt. Mondjuk holnap lesz a szülinapom, de..

Ügye kiengedtem a lakásból had végezze el a szükségleteit. Ha minden oké, akkor oda ül az ajtó elé és nyávog. Már egy ideje ott kolbászolt az ajtóban mire kinyitottam. Gyorsan befutott és mit látok? Hozott egy egeret és letette elém. Vártam hogy majd megegye vagy valami, de erre rám nézett és elkezdett "beszélgetni". Ott ült és azt várta mikor eszem meg az egeret. :D Vagy valami ilyesmi. Azelőtt sosem csinált ilyet, de én ezt betudtam tőle egy szülinapi ajándéknak. Rendes, nem? :D


2011. febr. 16. 22:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Van egy jó rántott egér receptem :D

Amúgy az én cicám is hozott haza egeret, madarat, és mindig letette az ajtó elé.

2011. febr. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Pontosan arról van szó, hogy a macsekok látják, hogy mi szegény nyomorult emberek milyen élhetetlenek vagyunk.Anyáskodnak kicsit, meg hoznak "normális" táplálékot.Volt, hogy a macskám hosszú percekig magyarázta, hogy a megnyomorított egeret kapjam már el végre, mert nem lehetek ilyen béna!:)))
2011. febr. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
utolsó, ez nagyon édes : D
2011. febr. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hát, az volt.Könnyesre nevettem magam, ő meg nem értette, hogy miért nem vetem rá magam a zsákmányra, mikor könnyített az áldozat elkapása is.Nem nagy tehetségnek tartott.:)))Kellett vagy 10 alkalom, mire megértette, hogy valamilyen érthetetlen okból kifolyólag nem szeretem sem a patkányt, sem az egeret, de még a madarakat sem.Nem nőttem a szemében, de elfogadta a helyzetet-ezek után, már csak megmutatta a zsákmányt, elfogyasztotta, majd várta a dicséretet.
2011. febr. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Kiskoromban engem is meg akart tanítani a "Túkanyó" nevezetű cicánk.

hát behalnál ha megtudnád miket csinált még. Kutyát is szoptatott és kiscsirkéket nevelt!

Amúgy lehet hogy tudta, hogy a szülinapod különleges nap és azért hozta. A macskák baromi rejtélyes állatok!

2011. febr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
ezt a macska azért csinálja gondolom elunta a műegeret és valami élőt akart elejteni mivel rendesen kap enni nem eszi meg és ezért hozta neked
2011. febr. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!