Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyit költötök macskakajára...

Mennyit költötök macskakajára egy hónapban?

Figyelt kérdés
Úgy átlagosan egy macskára.
2011. febr. 18. 22:52
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
63%

Én őszintén megmondom, hogy a macskáimat nem kényeztetem el, de nem minden macska egyforma, mint ahogyan mi emberek is különbözőek vagyunk. Nem igazán eszik meg egymás kajáját!


Egyik macskám:


-szereti a tejet,tápot,paradicsomot, borsót, kukoricát, sajtoskiflit, sós sajtos aprósütit


Másik macskám:


-szereti a pizzát, garnélát, sajtot,házikosztot, kígyóuborkát(!),

2011. febr. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
14%

Nevetséges ez az egész amit itt csináltok.

Mindenki annyit költ a macskájára amennyit akar, nem kell a másikat lesmucigozni, és lesznobozni sem. Viccesek vagytok.

Gratulálok sikerült szét offolni az egészet, mert az elején két barom nem bírta ki kötözködés nélkül, mert neki nem tetszik ki mennyit költ a macskára (az egyik a 80%-os volt).

A moderátoroknak lesz mit dolgoznia, mert jelentem az egészet úgy ahogy van és a nem a témába vágó válaszokat...

2011. febr. 19. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
De még egy gondolat. Mindenki költsön annyit a macskáira, amennyit tud, a lényeg hogy ne éhezzen és szeretetet kapjon az a csöpp kis állat. A többi mellékes. Egyébként előszeretettel támogatok állatmenhelyeket, úgy hiszem hogy ez nemes cél. Meg persze beteg gyermekeket is. Úgy van, jelentsd a moderátoroknak, jobb is lesz. Bár ennyi erővel az egész gy.k. törölhető lenne sajnos. Jó éjt.
2011. febr. 19. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
Kb. 5-6000Ft-ot.
2011. febr. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
20%

Ezt imádom a gyakorikérdésben, hogy anonimitás van és mindenki olt mindenkit!


Én nem szoktam költeni a macskakajára. Még tavaly nyáron legugoltam elé a fűben és elnyávogtam neki, hogy Magyarországon csak annak van kenyér aki dolgozik. Mivel a macska intelligens állat (bár nincs jogi diplomája) felfogta és elindult egerészni. Azóta is boldogan él míg meg nem hal. Egyébként szép cica kondiban tartja magát, sokat szokott edzeni.

2011. febr. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
49%
Nekem egy cicám van és kb 6-8000ft az ellátása .Hill's száraztáp és jobb minőségü alutasakos amiket kap.Én ennyit költök rá.Egyébbként mindenkinek szivejoga hogy eldöntse mennyit áldoz a kedvencére.Nálunk Folti családtag és megpróbálom neki a körülményeimhez képest a legjobbat nyújtani.
2011. febr. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Hát nekem több cicám van és kb. 15000 Ft egy hónapban. A neten mindig akciós a 15 kg-os cat chow, azt szoktam nekik venni, ez elég egy hónapig, meg veszek tepertőt, csirkemellet és gyönyörű cicáim vannak! Még az bevándorlók is felhíznak nálam :)
2011. febr. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Remélem nem rám értetted 02:11, igaz nem írtam számot csak megosztottam azt a szerény véleményem h nálunk nem csuoán konzervet eszik a macska.
2011. febr. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim válasza:

kb. 7000 Ft.

Két macska.

2011. febr. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Nekem 3 macskám van, házikoszton élnek, nagyjából mindent megesznek, mellette száraz tápot adok nekik (1 2kg-os csomag elég 1 hónapig), és tejet.

Szóval ami pénzbe kerül az kb 1000-1500 Ft a 3 cicának :)

2011. febr. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!