Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit szerettek a legjobban a...

Mit szerettek a legjobban a cicáitokban? :-)

Figyelt kérdés
Van-e valami különleges tulajdonsága,természete a cicáitokban amit szerettek benne!
2010. jan. 3. 11:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor alszok odabújik mellém a párnára és ráteszi a mancsát az arcomra. :) Olyan édes, mintha simizne.
2010. jan. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
lepedőre szar
2010. jan. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
amikor leesett az első hó a télen, akkor a hókupacokban rohangált, és hógolyóükkal játszott :) olyan édes volt, és imádom mikor télen ilyen nagy prémes bundája van :P
2010. jan. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
aranyos,játékos,szelíd,szép nagy szemeit,és azt hogy barátságos
2010. jan. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Este zuhanyzásnál a zuhanyzótálcában felgyülemlett melegvízben szökdécsel, és vadászik a lábujjamra, pedig magad neki a víz :)

Amikor vendég jön, leül a széke alá, és addig macerálja a kis mancsával, karmaival, fejével, vagy addig szökdécsel neki, amíg le nem hajol megsimogatni.

A kutya (labi) farkát húzogatja, az apró fogaival a hatalmas kutyamancsokra vadászik.

Végtelenül jó fej macsekovics!

2010. jan. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szimmetrikus a mintázata az én macskámnak, mintha hosszában tükrözve lenne
2010. jan. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azt hogy amikor megtaláltuk félt tőlünk és kb . 2 hétig nem engedte hogy simizzük meg semmi de egyszer sikerült dorombolásra bírni és azóta teljesen emberfüggű lett . Ha simizem az arcomhoz bújík dörgölőzik és maszíroz a kis tappancsával. Ha kaját lát , vagy érez rögtön nyávogni kell és mindent megtesz hogy megkaphassa.Tündéri kis lény . :d

Imád játszani ő a leggyorsabb cica akivel valaha találkoztam elkap mindent ami mozog . És még valami : Iszonyat okos cica de komolyan akár egy kutya:D:P

Imádoooooooom :D

2010. jan. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Azt, hogy amikor főzök ott ül a konyhaszekrényen és néz. No comment, hogy olyan hülye vagyok, hogy ezt hagyom.

Ja és elcseni a hajgumijaimat és egy helyen gyűjti őket, karácsonyra kapott 20 db-ot, de neki csak az kell, aminek haj illata van.

Ördögien rossz, hülye dög, de nagyon szeretjük....

2010. jan. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

mindent!:D

szép a bundája barátságos és olyan hülyeségeket csinál!

nagyon szeretem!

2010. jan. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
az idősebbnek, Sziszinek felemás színű a szeme (sárga és barna), és rendkívül intelligens a telefonba köszönni szokott nekem ha meghallja a hangom :) a kicsike, Whiskey még csak 3 hónapos, ő meg perceken keresztül nézi az arcom amikor beszélek hozzá mintha értené és közben lassan pislog nekem :)))))
2010. jan. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!