Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ajánlanátok olyan macskát,...

Ajánlanátok olyan macskát, ami felnőttként is játékos marad?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van két tengerimalacom, és gondolkozom egy macskán. Olyan fajtát keresnék, aki mikor már kinőtte a "kiscica" korszakot, azután is játékos marad. Vagy legalábbis játékosabb az átlagnál:D Tudom, hogyha felnőnek akkor komolyabbak lesznek, de reménykedek benne, hátha van kivétel:) Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat.:)
2011. febr. 21. 18:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Komolyabbak a macskák? Max. haláluk előtt 1 évvel talán... legalábbis szerintem nem komolyodnak meg(tapasztalat),ugyanolyan kis hülyék maradnak. De lehet,hogy mások máshogyan vélekednek... szóval a kérdésre a válasz: nem,nem ajánlanék mert szerintem minden macska játékos marad,habár lehet,hogy személy függő.
2011. febr. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
76%
Ha sokat foglalkozol vele és sokat játszasz vele akkor bármelyik cica játékos marad!
2011. febr. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
legalább válaszoljatok a kérdésre!!Első nem kéne okoskodni hanem válaszolj!Én a perzsát és a skót lógófüűt ajánlom igaz nem annyira játékos
2011. febr. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%
Bizony, az elöttem szólóknak igaza van! Szerintem egy felnőtt cica is tud játékos lenni, csak sok-sok törődéssel jár. :)
2011. febr. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
a játékosság a cicától függ, a fajtának ehhez semmi köze.
2011. febr. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

18:40-esnek.

Oda van írva,hogy a "kérdésedre a válasz:" pontosan azért,hogy ne "OFFoljak". Én nem szeretnék vitába keveredni,de te sem épp a kérdésre válaszoltál,hanem annak ellentettjére(mivel nem olyan macskafajtát írtál,ami játékos).


Kedves kérdező,

Google-ba beírtam,hogy macskafajták tulajdonságai és kiadott egy ilyen oldalt: [link] <-- itt pontosan leírja a macskák tulajdonságait (amikhez én nem kötném magam,tartom az első válaszom érveit),nézz körbe hátha találsz valami kedvedre való cicus fajtát. Remélem ebbe a hozzászólásomba nem talál senki hibát.

Első voltam. 15/L

2011. febr. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én sem vitázom!!!!!De én akkor is válaszoltam!!!!!!
2011. febr. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Ne haragudjatok, ha műveletlennek tűnök, az animal planet-en néztem múltkor egy műsort(azt hiszem 101 macska) és ott mondták hogy egy éves koruk után kinövik ezt a kiscica korszakot.:D
2011. febr. 21. 19:01
 9/17 A kérdező kommentje:
A linket is köszönöm.:) Az abesszin nekem elég szimpatikus macskának tűnik. Ha valaki EHHEZ még hozzá tudna szólni ajánlással(alom, tenyésztők) vagy tapasztalattal, azt is megköszönném:)
2011. febr. 21. 19:03
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Amit az előttem írók nem közöltek: a legtöbb macska csak akkor marad játékos, ha ivartalanítják. Máskülönben azzal telnek a napjai, hogy pároznia kell, meg kiheverni a párválasztás körül szerzett sérüléseit. Ezt mindenképp vedd figyelembe és időben ivartalanítsd (kb. 6-12 hó körül). Fiú és lánycicára egyaránt érvényes.
2011. febr. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!