Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Három hónapos cicának ti...

Három hónapos cicának ti milyen "étrendet" ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Azaz hogy például milyen fajta tápból/konzervből hányszor kapjon enni?
2011. aug. 23. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Reggel-este konzerv,napközben táp és folytonosan tiszta víz.
2011. aug. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én adok neki napi egy csirkenyakat nyersen, előbb lefagyasztom, napi egyszer vmi belsőséget nyersen-szintén előtte fagyasztom, napi 2x konzervet, és napi egyszer szárazat. De persze az adagokat kicsinek kell elképzelni, hiszen eleve egy nyak is hatalmas egy ekkora cicának. Amúgy simán elrágja, ezen ne aggódj, én is meglepődtem, mert a nagy cicámnak vettem a nyakat, de a kicsi is kért, gondoltam elnyalogatja, aztán majd anagy megeszi, de nem. Megette. Konzervből ajánlom azt amelyiknek minimum 20%-os a hústartalma, de pl a tescoban van vmi batchelor'S nevű táp, és abban 50-60% a hús, és nincs 300ft.
2011. aug. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 BlacktigerXXX ***** válasza:
a cicák mamája egeret meg pockot visz haza. nekem van egérfogóm. :D
2011. aug. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem is 3 hónapos cicusom van, és napont háromszor etetem. Reggel-este konzerv vagy száraztáp de lehetőleg konzerv, délben bármit adhatsz neki. A mienk a házi kosztot is imádja kedvence a cafatokra tépett májkrémes kenyér és a húslevesből kivett csirkehusi.

Tejet ne nagyon adj ilyen fiatalon a cicának, mert foshat tőle!!!!

2011. aug. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ja és én személy szerint ajánlom a

Whiskas Juniort ( a mienk a szárazat imádja, a nedvesért annyira nincs oda, de megeszi )

Multifit Juniort ( Ez a kedvence )

És a Select Goldot, ami nagyon jó, de rohadt drága, úgyhogy nem nagyon veszünk :(

2011. aug. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!