Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire jellemző a rota...

Mennyire jellemző a rota oltás utáni betegség?

Figyelt kérdés
2009. márc. 2. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Pontosan mire gondolsz?Mi szerdán kaptuk az oltást(2.at),nem tudom azzal van e összefüggésben,de a kislány elég szépen lebetegedett,megfázás.
2009. márc. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, nálunk is ugyanez volt, mint amit az első válaszoló volt. Az oltás után megfázásszerű betegség jött ki a kisfiamon (folyt az orra, köhögött, de láza nem volt, + fájt a pocakja).
2009. márc. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kedves második válaszoló,az első vagyok:D,szóval:nálunk ugyan ez van szombat óta...Akkor ez lehet a oltástól?
2009. márc. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok: Nem tudom, a doki azt mondta, hogy szerinte nem lehet az oltástól, de szerintem attól volt, mert a második rota oltás után is ugyanúgy kijött a gyereken ez a betegség csak rövidebb idő alatt elmúlt és nem köhögött annyira, mint az elsőnél. Szóval biztosat nem tudok mondani, de szerintem az oltás volt az oka.
2009. márc. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Köszi,akkor való színű nálunk is attól van,de nálunk legutóbb volt a "kisebb" megfázás,most meg nagyon beleesett...Jó babázást Neked/Nektek!
2009. márc. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Olyan beteg még sosem volt az egy éves lányom, mint a rota után. 2 napig nem evett, csak 2-3 deci anyatejet öszz, teát is alig ivott, hányt és folyamatosan sírt, ja és hasmenése volt. 3 napra javult a helyzet, de kb 5 nap alatt múltak el a "mellékhatások" Ma már nem adatnám be, sőt a másodikon is gondolkodtam, végül azt megkapta, de akkor is ugyanez a koreográfia ment le.
2009. márc. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
tegnap 21: 26 -os orvos mit mondott erre?
2009. márc. 3. 09:23
 8/8 anonim válasza:
A mi orvosunk szerint a rota elleni védőoltás második adagja után a rendelőben szedhetett fel valamilyen fertőzést, de amikor bevittük a Szent László Kórházba, ott azt mondták kapásból, hogy "rotaszagú" a hasmenése. A laboreredmény viszont nem készült el, mert első nap nem volt bent a laboros, aztán pedig technikai hiba csúszott a mintavételbe, végül hazaengedtek azzal, hogy majd telefonon érdeklődjem a megismételt vizsgálat eredményéről, de pár nap múlva telefonon azt a választ kaptam, hogy nem is vettek mintát rotára. Így papírom nincs róla, hogy a védőoltás után 48 órával magát a kivédendő betegséget kapta meg - a védőoltástól (?)
2016. dec. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!