Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Segítse-tek, lehet, hogy...

Segítse-tek, lehet, hogy haldoklik a macskám - az állatorvos leghamarabb fél óra múlva lesz itt. Mi baja lehet?!

Figyelt kérdés

Amikor kimentem a teraszra kb. egy órája, láttam, hogy nem tud ráállni a bal mellső lábára. Be volt görbülve neki.


Bevittem a spájzba, hogy ne tudjon mozogni vele, és kértem időpontot az állatorvostól.


Fél órára rá megnéztem, mi van vele, és láttam, hogy a MÁSIK MELLSŐ LÁBA IS BEGÖRBÜLT, nem tudja hazsnálni, erősen zihál, a hátsó lábait mereven kitartja.


Mérgezés, mi lehet ez?


2011. márc. 1. 16:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
75%

Szia!

Volt már a doki? Vagy épp most van ott?

Légyszi írj, hogy mi lett a cicuddal! Izgulunk érte!!! :)

2011. márc. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 tetris ***** válasza:
Na, mi van? Ott már a doki? Mi van a cicával? Írjál már!
2011. márc. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

B+, ha épp ott az orvos, és ellátja a macskát, nem pont a számítógépen fog pötyörészni -.-"""

Amúgy remélem minden rendben lesz vele:)

2011. márc. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Bevinni nem tudod? Mert ha ilyen nagy a baj, háznál sok mindent nem tud csinálni....
2011. márc. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Remélem túléli a cicus.
2011. márc. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 tetris ***** válasza:
100%
Mi a helyzet? Pötyögjél valamit!!!Nagyon aggódunk!
2011. márc. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Igen, itt volt. El kellett altatni. Már az egész teste görcsben volt, többet nem lehetett tenni érte. Beszéltem az állatkórházzal is, szerintük mérgezés, de csak feltételezte. Két óra lett volna bevinni oda, addigra valószínűleg leállt volna a légzése, a körzetinek pedig semmilyen felszerelése nem volt, sürgősségi infúzió kellett volna, és vesekezelés, a többire nem emlékszem.

A feje viszont... mindenre reagált... látott, hallott, minket nézett. Amikor az orvos visszaért az altatószerrel, elkezdett rángatózni, mintha el akart volna futni... Nem tudhatta, mi következik, de olyan volt, mintha érezte volta, és küzdeni akart volna ellene. Így elaltatni egy állatot szörnyű. Hihetetlen dolgokon ment keresztül, és most mégsem tudta folytatni az életet. Többet... nem tudok írni

2011. márc. 1. 17:52
 18/22 anonim ***** válasza:

:(

Nagyon sajnálom, részvétem. Együttérzek.

2011. márc. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 tetris ***** válasza:
Ez borzasztó! Nagyon sajnálom! Részvétem!!!
2011. márc. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Sajnálom a cicádat.

Valószínűleg valami méreg okozta a halálát. Az altatással megkímélted a szenvedéstől.

Sajnos a kijárós cicáknál mindig ott a lehetőség, hogy bajuk esik.

2011. márc. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!