Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kb.1-éves kis kandúromat,...

A kb.1-éves kis kandúromat, hogyan szoktassam hámmal való sétálásra?!

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 15:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát mi is próbáltuk, de nehéz ügy. Akárhányszor hámot/nyakörvet raknánk rá lebirkózza magáról. A hámtól meg olyan furcsán, a koordináció teljes hiányában mászkál. :)
2011. márc. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
okok az enyém is van amikor nem nagyon akar de eddig a rekord 10 méter volt...
2011. márc. 6. 15:41
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem sok macskám van, de egyik se visel el a hámot. Rájuk teszem, két pillanat múlva már a földön fetrengenek vagy simán eldőlnek. Nyakörvvel meg ugye nem tanácsos macskát sétáltatni, mert semmi perc alatt ki tudja rántani magát belőle, úgyhogy nálunk nincs séta. De amilyen lusták, nem is zavarja őket. :)
2011. márc. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

[link]

ő az

2011. márc. 6. 15:43
 5/15 A kérdező kommentje:
értem ő kinti cica de azért szeretém messzebbre is elvinni és akkor jobb ha pórázon jön amúgy itt még egy kép [link]
2011. márc. 6. 15:45
 6/15 anonim válasza:
nekünk is volt cicánk. mi görénysétáltató hámmal sétáltattuk bár akkor még pici volt. szerette :)
2011. márc. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
nekem tengerimalachámom van:)
2011. márc. 6. 15:57
 8/15 anonim ***** válasza:

1 éves korába már nehezebb rászoktatni, mint ha 3-4-5 hónaposan próbálkoznál. Az én cicám 4 hónapos, és hamar hozzászokott.

Próbáld meg, hogy rárakod a hámot, és elkezdesz vele játszani. Guríts neki labdát, vagy akármit, csak hogy elterelődjön a figyelme a hámról. Én is hasonlóképpen szoktattam a cicám.

2011. márc. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Még nem tom kipróbálni csak jövő hétvégén mert gyaklatilag úgy van most ez a macska,hogy az utcáról befogadtam elmentünk itthonról vagyis szigetvárról és a másik macsekokkal átment dórához a másik macskákkal...

és másfél hónapig nem tudtuk,hogy hol van és egyszer mondta a dóra,hogy elment a két macskája és eltűnt de jött helyette egy másik és láss csodát ő volt az mont már megszokta a járást hogy hol itt van és hol ott:) kinti benti macska a szobába nem vihetem csak a konyhába..

na tehát ha tudom akkor megpróbálom a módszereddel csak az a baj hogyha rárakom a pórázat a hámot haggya nincs vele baj csak a lábával piszkálja amikor rá akarom tenni mert azt hiszi h játék de rá lehet rakni de ha a pórázzal akarom vinni elengedi magát elterül meg minden húzni meg a földön nem fogom...

Bocsánat a hosszáért:):)

2011. márc. 6. 20:26
 10/15 anonim ***** válasza:

Négy lábára pöttyints pillanatragasztót, és nyomd rá egy gördeszkára a macskát.


Úgy jól gurul.

2011. márc. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!