Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szoktathatom össze...

Hogyan szoktathatom össze őket rövid időn belül?

Figyelt kérdés
Van egy brit kislány cicánk(2,5 éves), akihez 1-2 napja megérkezett a fiú cica is, akivel pároztatni szeretnénk. Ám 2 napja csak morog, fúj, és támadja a fiú macskát. Próbáltuk már a természetre bízni, összezárni őket, de a macskánk lassan agyvérzést kap,a nnyira felhergeli magát... (Már csak 3-4 napig tart a bagzása)
2011. márc. 7. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Talán tenyésztő vagy, hogy szaporítani akarod?

Egyébként költői kérdés volt.

Te tudnál olyannal dugni, akit nem szeretsz? És még gyereket is szülni neki?

És egyáltalán mennyire szereted a macskádat, hogy ilyennek kiteszed? Gondolom még nem láttál párzó macskákat. A nőstény macskáknak ez egy megerőszakolással ér fel. Fáj nekik. Közben a torkukat harapják. Aztán a szülés sem egy kellemes dolog. Egyébként azért vannak a tenyésztők, hogy gondoskodjanak erről. Nekik van szakértelmük. Ez nem egy házilag elvégezhető dolog. Egyébként gratulálok, érett, tapasztalt macskatartó vagy. Pont ilyenekre van szükség.

2011. márc. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na ezért kellett volna a lányt vinni a fiúhoz, hogy ne legyen ekkora arca. Egyébként meg meg kellett volna kérdezni egy tapasztalt tenyésztőt, mondjuk akitől van a macska, hogy ő ezt hogy szokta, és akkor eleve nem lett volna baj. De még mindig felhívhatod, valószínűleg okosabb, mint mi együttvéve.
2011. márc. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A tenyésztő csak annyit mondott, hogy várjunk, de lassan elmúlik a lány bagzása és még mindig támad. :\ láttam már macskákat párzani, és azt is tudom, hogy náluk nincs szerelem, vagy csak egészen ritkán. Nem kritizálást kértem, hanem segítséget, de ha ilyen nehéz felfogni, akkor legközelebb ezt is odaírom :)
2011. márc. 7. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!