Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megijedt, hogyan nyugtassam meg?

Megijedt, hogyan nyugtassam meg?

Figyelt kérdés
Van egy kb 1 éves cicusunk. Tegnap volt egy kis csetepaté a házunkban, aminek az lett a vége, hogy 2 pasas összeverekedett. A gond az, hogy épp akkor mentem volna ki rájuk szólni, hogy ne üvöltözzenek, és a verekedés tulajdonképpen a lakásunkban volt. Azóta be van a cica tojva, nem jön elő, fél mindentől, egész nap a kis zugában fekszik. Tippek? A kaja nem volt célravezető, és a dédelgetés sem... Aggódom érte
2011. okt. 12. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Mármint két idegen férfi bement a lakásodba verekedni?

Szegény cicóka,valószínű sokkot kapott. Beszélj hozzá nyugodt hangon miközben símogatod.Tegyél friss vizet és ennivalót elé,amit szeret.Jajj kis drága!

2011. okt. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Földszinten lakunk, és az előtérben estek egymásnak, két itt lakó pasas, és mikor nyitottam ki az ajtót, az egyik akkor lökte meg a másikat és beestek hozzánk... Az a baj, hogy nem valami ínyenc, a jó falatok sem csábítják ki, de nem akarom, hogy depis legyen... Tegnap délelőtt volt az eset, azóta ott gubbaszt, azt nem tudom, pisilni kijött-e egyáltalán...
2011. okt. 12. 15:19
 3/5 anonim ***** válasza:
majd megnyugszik!!!!!!!
2011. okt. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A SZERETET NAGY ÚR!!!!!!!!!!!
2011. okt. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj. Az én cicám is utálja az idegeneket. És még a barátnőimmel sem képes egy légtérben lenni, pedig őket már ismeri. Télen egy elég nagy társaság állított be hozzám. A cicám senkit nem ismert közülük, és teljesen megzavarodott, menekült minden fele, fel a függönyre, az emeletre, mindenhova. Már én sem tudtam megfogni hogy megnyugtassam. A történtek után napokig félt a házban lenni, és inkább be se jött. Ha meg mégis, akkor gyorsan ki is ment. Néhány nap elteltével aztán rájött, hogy biztonságos a terep, és nincs mitől félnie, és minden visszaállt a régi kerékvágásba.
2011. okt. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!