Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel ápoljam a kismacska...

Tünde78 kérdése:

Mivel ápoljam a kismacska szemét állandóan összeragad, és bedagad? A kamillát már próbáltam.

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Orvossal.
2011. szept. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Főzzél kamilla teát, és abba tunkolj bele egy vattapamacsot és azzal törölgesd neki fontos, hogy egy pamacs egy törlés! mert különben a baktériumok nem jönnek ki onnan. Egyébként a kamilla általában jó az ilyenekre mert gyulladáscsökkentő. Ha nem segít vidd el állatorvoshoz!:)
2011. szept. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
amit az előző írt, az teljesen oké. mindenképp próbáld meg. amúgy én járok egy lovardához ahol néha születek kismacskák..szinte mindegyik átesik ezen..állatorvoshoz nem tudjuk őket vinni, viszont felhívtunk egyet és javasolta a szemcseppet. rendes gyógyszertári, embernek való szemcsepp. napi 2× tudtunk nekik csöpögtetni, és sokat segített. :)
2011. szept. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
születnek* ja és az lemaradt hogy mi is kammilláztuk úgy ahogy az előző írta és az is jó volt, de a szemcsepp jobb szerintem.
2011. szept. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekünk is volt ilyen vidd el rovoshoz, és ő majd felír neki egy szemcseppet.
2011. szept. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Kiscicáknál gyakori. A kamilla is jó, ha elég inteníven van kenegetve. És igen, különböző pamaccsal a két szemet.

Ha nem javul doki! Nekünk krémet írt fel. Megmutatta hogy kell bekenni, és pár nap után rendbe jött.

2011. szept. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!