Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem értem miért jò ez...

Nem értem miért jò ez neki. Szerintetek?

Figyelt kérdés
A lassan egy éves lànycicàm ùj szokàsa szàmomra teljesen ùj, fogalmam sincs, hogy màs cica is csinàl ilyet? Konkrétan arròl van szò, hogy ha valahova lefekszik, pihen, nyugodt, akkor elôszeretettel nyalogatja a textileket maga kôrûl, pedig semmi sem piszkos, vagy bûdôs, pont miatta szinte mindig mosok amikor csak tudok.... De ugyanez van velûnk is, ha felveszem, vagy odabùjik, pulcsi, pizsamaujj nyalogatàs elég sokat csinàlja... öszintén én azért tartok attòl, hogy sok ilyan aprò szôszt nyel le ezzel, ami nem hiszem, hogy jòt tesz neki, benti cica, van macskafûve is, de azt kevesebbet ràgcsizza mint a ruhàkat... ötletek?
2011. márc. 14. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Az én sziámim is ezt csinálja. Folyton úgy nyalogatja a plédet mint ahogy a bundáját tisztítsa.
2011. márc. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, ez nálunk is így van, az érdes nyelvükkel pelyhesre nyalják a takarókat. Hogy miért, az számomra is rejtély, de ne aggódj, nem lehet a szöszöktől baja, előbb hányja ki, mint hogy bajt okozna neki.
2011. márc. 15. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem sziámid van véletlenül? Őket hívják gyapjúnyalogatónak!
2011. márc. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok, kôszi a vàlaszokat, nem nem sziàmi a cicum, sima hàzisàrkàny!!! :) Csak néha egyszerûen nem tudom mivel àllìtsam le, megcsapni nem akarom, semmiképp...az àgyban meg csak nem fogom vizipisztollyal lôvôldôzni!! :)
2011. márc. 15. 10:06
 5/9 anonim ***** válasza:

az én cicusom meg rendesen szop! 2 éves és először csak nyalogatja a ruhámat utána meg bekapja és dagonyázik, meg dorombol és minden csupa nyál...aranyos csak néha idegesítő xD

http://www.youtube.com/watch?v=M4kE8Vk5OzU

feltettem jútúbra xD

2011. márc. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
ma 14:41 nekem dettó,nem lehet ölbe venni mert olyan szopizás szerü mozdulatokkal nyálaz,meg dagonyázik körmeit is jó mélyen bereszti pólómba,meg csupa nyál vagyok
2011. márc. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én vagyok az első.

Nekem is pont ilyet csinál... dorombol is. :D

2011. márc. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyszerüen az van,hogy izgatja valami a ruhadarabokba ágynemübe,nem kell bántani.Érez valami illatot,és igen vannak ilyen macskák.Nekem is volt ilyen 5 éve kb 3 éve eltünt.Mozgástere nem volt korlátolva,de ha bejött a szobába az ágynemütől beindult.Ha meg frissen volt mosva,teljes extázisba volt.A kölykei és unokái közül egyik sem örökölte ezt a tulajdonságot.Most is van egy furcsa macskám a sok közül.Ő turbékol,mint a galamb,a többi viszont nem.Ez van.
2011. márc. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Végül is én nem akarom megváltoztatni. Én így szeretem :)-
2011. márc. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!