Kezdőoldal » Állatok » Macskák » FONTOS Van vmi megoldás erre?

FONTOS Van vmi megoldás erre?

Figyelt kérdés

mert mostanában van ugye a párzási időszak meg fajfenntartás, van hogy nem jön haza vagy ha igen akkor tele van sérülésekkel a többi macskától,ráadásul forgalmas helyen lakunk félek attól is,hogy elüti egy autó.

Mi tehetnék, nincs esetleg cicáknak vmi módszer,annak érdekében ,hogy itthon maradjon ebben az időszakban?

(vagy esetleg van macskáknak is gumicica ,mint ahogy a kutyáknak? )


2011. márc. 15. 12:55
 1/8 A kérdező kommentje:
ilyenre gondoltam ,csak macskáknak: [link]
2011. márc. 15. 12:56
 2/8 anonim ***** válasza:
Jézusom.... Ez ugye nem komoly, csak egy vicc?? Ugye?? Ivartalanításra gondoltál??
2011. márc. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért a kutyáknak való gumiról sem hallottam még.
2011. márc. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Anyám.....mire nem adnak pénzt az emberek :-))
2011. márc. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

inkább ivartalanítsd. egy kipukkadt gumi cicát/kutyát venni folyton sokkal költségesebb mint egy műtét.

az én cicámat 3000Ft-ért ivartalanították, mert fiú volt. ha lány lett volna, akkor 12000Ft körül lett volna az ára. a kutyák műtéteinek az árát nem tudom.

2011. márc. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
IVARTALANÍTÁS!
2011. márc. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz.IVARTALANÍTÁS!!!
2011. márc. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Utána persze otthon marad a macskád és felteheted a játékpolcra a többi plüs állat mellé,mert annyit fog érni hormonzavarosan,de sokáig fog élni,ha nem esik le a polcrol.
2011. márc. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!