Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért van az, hogy sok esetben...

Miért van az, hogy sok esetben, ha valaki "kutyás", utálja a macskákat? Nekem macskáim vannak, de én minden állatot szeretek, a kutyákat is, pedig a macskáim félnek tőlük.

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 10:14
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%

Utólsó előtti: Akkor tiszta állatszőr meg kosz lehet nálad minden! Én be nem mennék hozzád ha pénzt kínálnál akkor sem

Majd ne csodálkozz ha betegséget kapsz az állatoktól az igénytelenségben

Az állatok nem lakásba valók.

És igen,tudom hogy nagyon sok embernek van a házba állat,de AKKOR SEM valók oda!

2011. márc. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem a kutyásoknál valami nem stimmel.El nem tudom mit élveznek abban,hogy idegrendszerre rombolo hatással vannak a kutyák.Gyerekkorban mindent széttépnek,összeszarnak mindent.Felnötként meg ugatnak feleslegesen.Ez totál zavaró,ha másra nem hát a környezetben levő emberek nyugalmára.Ezenkivül az a bizonyos okosságuk is megkérdőjelezhető,az ember nélkül azt se tudják mit csináljanak magukkal.Persze tanithatóak és így tényleg okosak,de önálloan a macska sokkal értelmesebb.Pont azért vannak a macskák elitélve,mert amig a kutyákat ember számba veszik,addig a macskákat lekezelően egy tárgynak gondolja az ember,mint a lakásba egy lehullo szemetet,felveszik kidobják.Ennyi.Ja a macska szöröz.A kutya pedig nyálladzik - undoritó.
2011. márc. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
53%

A kutyákkal könnyebb. Hálásabbak, a gazdi kedvében akarnak járni. De sokkal többet kell velük foglalkozni, és még büdösek, hangosak is... Egy macska öntörvényű, őket nehezebb nevelni. Én meg imádom a kihívásokat, tehát macska.

Sosem lesz kutyám. Ettől függetlenül szeretem őket is, messziről. A lakásban, vagy a közelemben nem viselek el semmilyen kutyát. Nincs is jó emlékem velük. De ha látok egy kóbor kutyát, ugyanúgy megetetem, ugyanúgy beviszem egy menhelyre, mint egy cicát. Csak haza nem hozom.

2011. márc. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 Allegra67 ***** válasza:
55%

A válasz írója 54%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:2


Téged rendes ember nem is hív na meg:P Attól, hogy valaki kutyát, macskát, akármilyen állatot tart a lakásában nem igénytelen. Hogy jössz te ahhoz , hogy igénytelennek nevezz bárkit is ismeretlenül?!

2011. márc. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%

Ja,hogy én vagyok a nem rendes ember akinek nincs állat a házban...aha...

Ahol kutya-macska van a házban az szerinted az normális??

Mert ha igen akkor azt gondolom nem vagy normális!

Ezek szerint nem ugyanazt értjük a " tisztaság " szó alatt!

2011. márc. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%

Nekem a tisztaságba nem fér bele EGYETLENEGY állatszőr se!

A másik dolog hogy ilyen "rendes" emberek ne is hívjanak engem sehova,inkább hihagyom!


Képzeljétek én pedig a szoba közepére szoktam sz*rni,de ne merjen senki igénytelennek nevezni ismeretlenül!!!!!

2011. márc. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Allegra67 ***** válasza:
100%

Hogy rendes ember lennél.... hát ezt hagyjuk, nem ismerlek. Te elítélsz látatlanba mást, másokat.

Ahelyett, hogy itt olvasgatsz, menj inkább sterilizálni.:D

De komolyan, miért ezt posztot olvasod?

2011. márc. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
39%

Én meg mixelt vagyok. Szeretem a kutyákat, a macskákat és a lovakat is. nem félek egyiküktől sem, és nem ítélem el a kutya-macskatartókat, vagy az oly gyűlölt 'szaporítókat' és nem borulok földre a mélyen tisztelt tenyésztők előtt.

Van 3 kutyám, 2 macskám, és van egy lovam is, és imádom őket, úgyhogy minden szabadidőmet velük töltöm.

A macskákat a szőrük miatt nem szeretik, meg amiatt, hogy kikaparják a bútorokat, és az embereknek nem tetszik, hogy öntörvényű és makacs állatok. Azt hiszik, nem lehet őket idomítani, pedig biza lehet.

A kutyáktól az emberek félni szoktak, és azért nem kedvelik őket, mert hallják a hírekben a rengeteg kutyatámadásos storyt. Csak azt nem veszik észre, hogy felelőtlen emberek tartják őket.

A kutyások mégis előnyben vannak, mert a kutya okos, alázatos, barátkozó, és feltétel nélkül megbízik az emberekben - legalábbis mindenki ezt hiszi.

Aztán ez nagyon nem így van, mert minden állat egyéniség, és az egyéniségétől és a fajtajellemzőitől függ, hogy mennyire fogadja el az embert, vagy működik együtt vele. Ha megvan a közös hang - amit szerintem az ember köteles megkeresni, ha már kutyát vett - akkor minden happy.

A macskák nem bíznak feltétlenül, félénkebbek, és sok munka közös nevezőre jutni velük.

Én mindegyiket szeretem, és mindkét faj személyiségét érdekesnek találom.

2011. márc. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
56%
Jézusom ez nagyon buta. :D
2011. márc. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Allegra67 ***** válasza:
72%
Az írásodból az intelligenciád is kiderült:P Igényesen heverj is bele....
2011. márc. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!