Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért van az, hogy sok esetben...

Miért van az, hogy sok esetben, ha valaki "kutyás", utálja a macskákat? Nekem macskáim vannak, de én minden állatot szeretek, a kutyákat is, pedig a macskáim félnek tőlük.

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 10:14
1 2 3
 21/25 Allegra67 ***** válasza:
38%

A válasz írója 54%-ban hasznos válaszokat ad.


A válasz megírásának időpontja: ma 14:0Lemaradt , Neked ajánlom kis igényes..

2011. márc. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez attól függhet, hogy gyerekkorban melyik állat szelídített meg.

Engem mindkettő, de valójában inkább a macska. Jobban tetszik az élethez való hozzáállásuk is. Számos alvó macskát ábrázoló fénykép bizonyítja, hogy a macskák tudnak igazán élni. (Nekem még kutyában se jönnek be a tolakodó kis mitugrászok).

2011. márc. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
70%
Én kutyás vagyok, de szeretem a cicákat is. :) Na jó, mondjuk nem annyira, hogy saját akaratomból tartsak is, de nincs semmi bajom velük. De ha megyek valahova, ahol van macska, minden további nélkül eldögönyözgetem. :D
2011. márc. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
72%

Kutyám és macskám is van. Össze se lehet őket hasonlítani, és szerintem nem is kell. Mindkettőt imádom, mindkettőt másért, és ők is imádják egymást.

Mellesleg ki-be járnak, naponta porszívózok utánuk, nem érzem magam igénytelennek. Aki annak tart, annak nem kötelező hozzám jönni:)

2011. márc. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem macskám van. Nővéreméknek kutya. Mind a két állatot nagyon szeretem :). Ja amúgy fordítva nem olyan gyakori.
2011. márc. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!