Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska gazdik segítség FONTOS?

Macska gazdik segítség FONTOS?

Figyelt kérdés

Mivel tudnám megoldani azt,hogy ne legyen az egész lakás tele macskaszőrrel? Reggel fölkeltem és az egész lakást végig takarítottam anyámmal és délutánra már megint minden tele volt macskaszőrrel. Mit lehet ez ellen tenni?

Azt mondták a szüleim,hogy vagy megoldom,hogy nem legyen minden tiszta macskaszőr vagy mennek a háztól és nem szeretném mert eddig az összes macskámat kinyírták ami szabadban volt.Sajnos ahol lakom ott elég sok az állatkínzó valamiért.


2011. márc. 24. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A cicát szerintem hetente legalább egyszer jól fésüld át Furminátorral. Nálunk kb a negyedére csökkent a macskaszőr. Elég költséges, de ha minden nap jól átfésülöd a fésüben lesz amit korábban takarításkor szedtetek össze!
2011. márc. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A macskaszőrt kikerülni nem tudod, de mi minden reggel negyed órát fésüljük, sűrű fogú macskakefével, egy nagyon élvezi, kettő rengeteg szőr kijön belőle. Perzsa keverékünk van, de így jóval kevesebb szőr van a lakásban.
2011. márc. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nálunk is a fésülés jött be. Valóban kevesebb szőr van a lakásban.
2011. márc. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem kinti benti macsekjaim vannak, most, hogy tavaszodik ők is hullatják, én is kefélgetem őket és nagyon élvezik.
2011. márc. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Valóban furminator, vaterán érdemes megnézni, mert máshol horribilis árakon árulják.


http://www.youtube.com/watch?v=LVTJSk-TJCw&feature=related


Tényleg elképesztő mennyiségű szőrt szed ki, azt hittem először, hogy tépi a szőrt, mert ennyit nem lehet vedleni. De nem! A cicámnak eléggé más színű a fedőszőre mint az aljszőrzete (a cicák elsősorban az aljszőrzetet vedlik le, nem a fedőszőrzetet!) és valóban csak az aljszőrzetet szedi ki a furminator.. ha kitépné akkor nyilván a fedőszőrt is tépné, szóval az látszana.

2011. márc. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyébként mi fressnapfban kerestünk cicakefét, mikor mutatták a furminatort... hát mikor megláttuk az árát (10e körül volt), konkrétan majdnem szembe röhögtük az eladót... aztán vaterán pont feleennyiért vettük meg újonnan... az se olcsó, de tényleg csodákat művel.


Persze nem állítom, hogy nincs olcsóbb megoldás, de mi kerestünk és nem találtunk. :)

2011. márc. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hűha köszi a sok és jó választ.

Ez a fésűs megoldás tényleg jó lehet főleg az a videó amit küldtetek az komoly.Fogok is venni ha tényleg ilyen jó.

2011. márc. 24. 11:06
 8/8 anonim ***** válasza:
furminátorral az rengeteg szőrt kiszed
2016. dec. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!