Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Macska egér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Macska egér játékot akar velem űzni, én pedig összeroppanok! Segítség!

Figyelt kérdés
1,5 év után szakított velem a barátom, és kamu msncímen írogatott. (semmi különöset) Most felvett a rendes msnjén, és közölte, hogy a hónap hátralevő napjai számomra azzal fognak telni, hogy ő a véremet szívja. Tudja, hogy szeretem, és visszafogadnám, satöbbi. Miért csinálja ezt velem? Mi értelme van, ha még belémrúg párszor? Segítsetek, kifogok borulni! Azért nem tiltom le, mert az a célja, és nem fogom megadni neki ezt az örömöt!
2011. jan. 15. 08:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Te megadod Neki most is azt a lehetoseget, hogy ezt tegye!

Miert allsz szoba Vele, s miert nem felejted el?

Jatszik Veled, de ez a Te hibad, mivel O mar nem szeret Teged, s nem ertem, hogy mit talalsz egy olyan szemelyben vonzonak, Aki nem akar Teged? Nem erzed ezt megalazonak?

Nincs onbizalmad! Legyen onbizalmad!!

2011. jan. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

esküszöm, ha még egyszer kiírod ezt a hülyeséget odamegyek és jól SEGGBERÚGLAK!!!

GET A LIFE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KAPCSOLD KI AZT A K_RVA MSN-T ÉS MENJ EL VALAMI NORMÁLISAT CSINÁLNI, NE A GÉP ELŐTT KUSHADJ!!!!!!!!!!!!!!

2011. jan. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2011. jan. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Már én is legalább háromszor belefutottam ugyanebbe a kérdésbe, mindig kicsit máshogy.

Mit vársz tőlünk? Kikapcs, elmegy bulizni, pasi meg le van xarva. Ennyi a megoldás. Majd lesz másik.

2011. jan. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

NEM az a célja, hogy letiltsd, ezt CSAK azért mondja, hogy ne tedd meg.

Az IGAZI célja, hogy téged zaklassom, és ha van egy kis eszed, akkor éppen ezt nem hagyod. Tiltsd le, és ne foglalkozz többé vele - ezzel tudod a legjobban elvenni töle azt, hogy örömet okozzon neki a kinzásod.

2011. jan. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

neked ez való, ne síránkozz.

ha majd minden aberrált neked jut, majd rájössz. talán.

2011. jan. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Erre mondják azt, hogy hülye tyúk
2011. jan. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jaj Te szegeny, hat nem vagy Te vampir!

Elvezetet jelent Neked az, hogy szivod a veret, de biztos vagy Te ebben?

Onkinzas az, amit Te muvelsz, de beteges az, hogy meg elvezed is!

Nevetsegesse teszed onmagad!

2011. jan. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tényleg elég eszetlen a kérdező :P
2011. jan. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!