Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milehet a baja a cicámnak?...

Milehet a baja a cicámnak? Nagyon vékony, nem hizik de nagyon sokat eszik! Állandóan enne és nagyon torkos.

Figyelt kérdés
Nem tudom mi lehet vele mert mindig enne.Vagy azért mert öreg cica és gyengélkedik.Elég sokat köhög és anyira vékony hogy kilácik a csontjai.Attól félek,hogy elkell altatni mert így csak szenved.Augusztus óta csak romlik az álapotta.Elvittem tavaly töbször is orvoshoz.És sajnos csak addig volt jobban ameddig kezelve lett.mindig vissza esik.Tele van a tüdeje nem is tudom mivel,hogy is mondják ha egy cica nagyon megvan fázva.11éves cica.Mit csináljak vele?
2009. febr. 26. 02:08
1 2
 11/20 anonim válasza:
A tünetek összesseget figyelembeveve szerintem a szegeny cicusnak Macska-AIDS-e van (FIP-nek is nevezik). Menthetetlen!!! Nekem harom cicam pusztult el igy - s a lelkem egy resze velük együtt! Az orvosok jol megkoppasztottak anyagilag - semmi nem hasznalt semmit. Együtt erzek veled.
2009. febr. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Reméllem a cicád jobban lesz vagy inkáb gyogyuljon meg.Nincs rosszab mikor a kis kedvencünk beteg.Én olyankor nem gondolkodok azon hogy mi mennyibe fog kerülni.
2009. febr. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Hát sajnos menthetetlen mert mindig vissza esik.Addig volt jobban mikor kezelve lett és vitaminokat kapot.Sajnos altatás lesz úgy nézz ki.El vagyok keseredve nagyon.Olyan büdös a szája szegégnek és olyan könnyű szinte zsir nincs rajta csupa bör.11éves cica.Az már öreg?Azt mondják,hogy öreg.Ja és észre vettem hogy a segénél valami jön ki olyan mint a pici giliszta.Lehet,hogy férges és az okoza a fogyást?Meg olvastam,hogy a cicáknak inygyuladás miatt lehet büdös a szájuk.Mit csináljak.Féregírtó kb menyibe kerülhet?Vegyek?Nem fog neki ártani?
2009. febr. 27. 20:16
 14/20 anonim ***** válasza:
Azért egy másik dokit megpróbálhatnál. Nem mindig szólnak, hogy nem tudják, mi a baj...
2009. márc. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
valószínüleg férges. még ne altassad el. lehet hogy ínygyulladása is van. azt a doki megtudja gyógyítani. és lehet hogy nem kell elaltatni. (remélem nem beszélek hülyeségeket)
2009. márc. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Eltünt a cicám.Igaz 1napja még de eddig mindig haza jött reggel.Most nem.Attól félek hogy valahol meghalt.Vagy kan macskák elkapták és megfuladt.Elég rosszul nézzet ki szegény.Még jobban lefogyott.Csont és bőr.Felszokott menni a kályhára és onnan le esett szegény nem egyszer.Vagy lehet,hogy valahova elbújt.Nem tud már nagyott ugrani.
2009. márc. 19. 21:39
 17/20 anonim ***** válasza:
Mi van a cicáddal?Meg van?
2009. márc. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs meg.Kerestem mindenhol.Lehet,hogy más embernek a padlására ment és meghalt.Tegnap sokat sírtam miatta.Mi lehet szegénykémmel?.
2009. márc. 22. 11:56
 19/20 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom .Ha már megtörtént a legrosszab akkor már neki jo.Én mikor eladtam a kis kutyáimat 5 napig sirtam .Tudom nem ugyan az de én is elveszitettem őket.Naagyon szeretem az állatokat igy át érzem a szomoruságodat.
2009. márc. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Lehet csak tüdőférges.A kuma nálunk bevállt cicára kutyusra.Attól lehet sovány.Dib has még jellemző,eleinte nem feltűnő.Én a helyedben másik orvossal is megnézetném de nem mondanám el neki,hogy már nézte orvos.Vajon,mit mondana a másik?Kérdezd meg a kumaféreghajtót nem-e javasolná.Pár orvos szereti a pénzt és megszabadulni is szeret a gondtól.Minnél hamarabb adnék féreghajtót én és ami tüdőre is jó. Ha,férges abba altatás nélkűl is bele halhat így kezelés nélkűl
2022. júl. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!