Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » MIért kell állandóan a vékony...

MIért kell állandóan a vékony lányokat szidni?

Figyelt kérdés
[link] ezt nemrég talááltam, és nagyon felháboritott és elszomoritott...
2009. febr. 1. 12:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%

Attól függ, hogy mennyire vékony. Ha úgy nézki, hogy átkarolja az ember és fél hogy ketté törik, akkor érdemes szidni. Minden lánynak kell egy kis hús, de téleg nemsok cak egy kicsi, annyi hogy pont jól álljon.

Meghogy miért szidják: ezért: karolj át egy villany oszlopot, és érzed hogy beton kemény. Szal ilyesmi érzés ha egy nagyon vékony csajt karolsz át. Nah és utána tekerj az oszlopra egy pokrócot, a pokróc lesz a fölös súly, ami még jól áll, és újból karold át. Ugye mennyivel jobb?

Nah ezért szidják. A másik meg a sok szilikon, műanyag. Annyi szilikont rakatnak magukba, hogy nem kell nekik mentő mellény, a sok szilikon fennt tartja őket a vizen.

2009. febr. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
lehet hogy igazad van, de mit tegyen az aki egyszerüen NET TUID meghízni!!??akármit és akármennyit ehet, nem tud meghizni.. csak azt nem értem hogy miért van az, hogy ha 1 kövér embert cikiznek az bunkóság, ha 1 vékonyat akkor meg az az igazság...:(
2009. febr. 1. 12:59
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
hát igaz h férfi vagyok, de énse tudok hízni, akármit, akármennyit eszek. Mind a kettő fajta szidás bunkóság szerintem, az már más kérdés, hogy ki hogyan mondja ki, és milyen szemszögből nézi az egészet.
2009. febr. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%

Hasonló kaliberű dalszöveg, és szintén olyan dolgokért, amiről az ember általában NEM TEHET, utáltam abban az időben, amikor én voltam a pubertás korban:

[link]


Akik ilyen szövegeket írnak, bele se gondolnak, hogy milyen nyűg lehet azoknak, akik nem tehetnek ezekről a tulajdonságokról. De bízom benne, hogy lesz egy gyerekük, aki ezekkel az általuk cikizett tulajdonságokkal fog rendelkezni, és nem fogják merni megmutatni neki ezt az általuk írt szöveget.


Aki bárkit olyan miatt bánt, amiről nem tehet, az primitív bunkó.

2009. febr. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
61%
ezeket a dalszövegeket nem az előadók írják (még ha a zeneszövegen ezt is írják)... És ma már orvosilag meg lehet oldani a hízást és a fogyást. És amúgy én nem csípem a vékony lányokat, azt hiszik ők uralják a földet, mert szépek..pedig egyáltalán nem szép, ha a feszülős felsődben a melle helyett a bordái látszanak ki.
2009. febr. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
94%

Sztem sem tehet róla minden lány hogy olyan vékony amilyen. Én is nagyon vékony vagyok sajnos, pedig nagyon sokat eszem. De biztos aki ezt írta annak semmi hibája nincsen és tökéletes.. hát persze.

Mindig csak azt hallom hogy jajj de vékony vagy, huuu meg stb. és idegesít. Mindenki foglalkozzon inkább saját magával. Én hiába eszek, hiába sportolok, hiába csinálok bármit is egyszerűen ilyen vékony maradok. Ugyhogy nem kellene másokat fikázni :S

2009. febr. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
90%
Más ha valaki nem tud hízni, és megint más, hogyha rossz példát mutat a fiataloknak divatból.Nem véletlenül volt az a modell bojkot botrány.Az anorexia nagyon veszélyes dolog, és elítélendő.
2009. febr. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Én vékony vagyok, DE nincs modell alkatom, mert nem vagyok minimum 170cm magas, hanem csak 151. Ezt örököltem, és kész, akármennyit eszek, akármit csinálok, nehezen megy a hízás, pedig most is egy nagy tányér (húsos, rizses, tejfölös) rakott karfiolt ettem ebédre. Bár most jól érzem magam a bőrömben, mert azért arányosan nézek ki, csak nehezen kapok ruhát, mert a gyerek méret szűk és rövid, a felnőtt méret viszont hosszú, és kevés az, ami nem bő. Nőni már nem fogok magasságra 24 évesen, hízni meg ki tudja, mikor és mennyit tudok. Most elvagyok ezzel, ami van, max. ha lesz gyerekem. Szilikont nem fogok emiatt rakatni sehova, vagy feljön természetes úton, vagy sehogy. Ha én elfogadtam magam, más is el tud fogadni, akinek fontos vagyok.


Aki pedig primitív bunkó módon bánt ismeretlent az alkata miatt, úgy, hogy nem is tudja, miért olyan, annak legyen egy azokhoz hasonló gyereke, akiket korábban bántott. Aztán ha őt is cikizi, ne számítson segítségre, ha ő szorul rá. Volt egy ismerősöm, aki genetikai betegségből adódóan nagyon vékony, pedig rengeteget eszik, rendszeresen jár orvoshoz a betegsége miatt, ő se tehet róla, de próbál mindezen nehézségek ellenére normálisan élni.

2009. febr. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
91%

2 típusa van a vékony nőknek:

az egyik az anorexiás vékony, csontsovány borzalom: őket azért szidják, mert negatív példát statuálnak a fiatal nőknek.

a másik típus meg a csinosan vékony, karcsú nő: őket azért szidják, mert irigyek rájuk mint a dög:)

2009. febr. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más az alkata, és mindenki bőven talál vele olyanokat is, akiknek pont ő tetszik, és olyanokat is, akiket az ő alakja taszít. A világ már csak ilyen. Kinek a pap, kinek a papné. Aggodalomra semmi ok, a végén úgyis megtalálja zsák a foltját.
2009. febr. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!