Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit lehet csinálni annak...

Mit lehet csinálni annak érdekében hogy a macska ne ölje meg a madarakat a kertben?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:
tegyél akadálypályát a fa törzsére... a macska csak engedelmeskedik a természet törvényeinek és a madarak meg szelektálódnak:)
2011. ápr. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de a vörösbegy pl a földön ugrál
2011. ápr. 2. 19:13
 3/10 anonim ***** válasza:

Bezárod a macskát a házba. A vörösbegyet nem tudod betanítani, nem tudsz iltelligens kerítést lerakni, ami mindig a földön mászkáló madarak körül van, tehát nem nagyon tudsz mit csinálni. Esetleg átrendezheted a kertet, hogy a macska ne tudjon lesből támadni, vagy rakhatsz a nyakába csengőt, de akkor nem fog hülyülni szegény.

Szóval ha ragaszkodsz a macska kinti létéhez, akkor csak tűrni tudod, ennyi.

2011. ápr. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Semmit, a macska vadászik, ragadozó, vigyázzon magára a madár. Én is nagyon sajnálom a zsákmányaikat, szégyen nem szégyen még az egeret is megmentem,ha életben van, de a természet törvénye akkor is ez.Ha észreveszed siccegj és spricceld le vízzel, ez talán egy időre beválhat,.
2011. ápr. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tegyél csengettyűs nyakörvet a nyakába, így a madarak hamarabb észreveszik, és nagyob eséllyek megmenekülnek.
2011. ápr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A macska vadászik ennyi! A gyenge elhullik, a természet törvénye...amelyik madár nem elég ügyes, nem életképes! Nekem is elkap néha egy két madarat, de nem kell aggódni, nem hal ki a veréb...:)
2011. ápr. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tegyél inkább a saját nyakadba csengettyűt te barom! Vagy kolompot inkább, az jobban állna! Gondolod, hogy egy állatnak nem ugyanolyan zavaró a folyamatos zaj, mint neked lenne?
2011. ápr. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
csengős nyakörvet teszel a cicára, így a madarak meghallják ha közeledik(:
2011. ápr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
a csengős nyakörv szerintem se jó ötlet
2011. ápr. 3. 20:41
 10/10 anonim ***** válasza:
ha látod hogy éppen vadászik egy madárra spricceld le vizipisztollyal, cask ne lássa hogy te vagy az. Le fog róla szokni mert összeköti egy kellemetlen vizes élménnyel.
2011. ápr. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!