Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja van a macskámnak?

Descence kérdése:

Mi baja van a macskámnak?

Figyelt kérdés
Szóval. Van 2 cicám, anya-lánya viszony van köztük, és a nagyobbik furán kezdett el viselkedni. A garázsban laknak, és amikor ma bementem hozzájuk, akkor a nagy úgy elbújt, hogy alig vettem észre. Eddig amint beléptem a garázsba, ő már ott tekergett a lábaim körül, és lelőhetetlenül dorombolt. Viszont, amikor kiengedtem őket, akkor tökéletesen úgy viselkedett, mint szokott. Hempergett a porba, dorombolt, hagyta hogy simogassam. De amint beraktam őket a garázsba, újra a fent leírtak szerint kezdett viselkedni, és fújt a másik cicámra, amikor kint semmi ilyet nem tett.
2011. ápr. 7. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Sztem valamin "összekaptak", nálam is előfordult már, hogy nem bírtak egymás közelében lenni. Aztán egyszer csak megszűnt, és megint minden OK volt.

De ha még fiatal a kisebb macsek, elképzelhető, hogy így akarja leválasztani magáról (ezt is a családban láttam a macsekoknál).


Hátha holnapra kialusszák magukat :)

2011. ápr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de már megoldódott.
2011. ápr. 10. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!