Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SEGITSÉG! Mit csináljak vele? :SS

SEGITSÉG! Mit csináljak vele? :SS

Figyelt kérdés

Most találtam egy kismacskát(még aszeme se nyilt ki!!)


Az annya nem foglalkozik vele,mit csináljak??Hozzam be,próbáljak adni neki valamit?(fecskendő nincs)


HELP


2011. ápr. 10. 17:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
macskatejet javasolnék, mert a tehéntejet nem tudja megemészteni. És kikérném egy állatorvos véleményét.
2011. ápr. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

úgy is itathatod, hogy egy darab szövetet mártogatsz tejbe és a szájába dugod. macerás, de ha nincs fecskendő megteszi az is


de csepegtetőtök (szem cseppép pl) biztos van. kimosod, jó alaposan, és mehet a menet

2011. ápr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

most sos-ben felhívnák egy dokit, addig meg cukros víz

de macskatápszert is vehetsz állatpatikában vagy dokinál


de ha jól értem a kérdést, a saját anyja nem foglalkozik vele, akkor valószínűleg beteg vagy nagyon fiatal a macskamama

2011. ápr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

nemtudom az állatorvos számát...:S


az a baj h ilyen "paraszt" nagyszüleim vannak:S


2cica vlt a ládában ugy h csak a fejük volt ott.....ivartalanítani nem akarnak-túl drága...+tv-re vlt pénzT_T

2011. ápr. 10. 17:26
 5/13 A kérdező kommentje:
*12/L
2011. ápr. 10. 17:26
 6/13 A kérdező kommentje:

állatpatika??


Itt azt se tudják mi az....kis faluban lakom

2011. ápr. 10. 17:28
 7/13 A kérdező kommentje:
és macska tejet honnan szerezzek?
2011. ápr. 10. 17:29
 8/13 anonim ***** válasza:

Hol laksz?


A cukros vizet meg macskatejet felejtsd el, hülyeség. A kecsketej átmenetileg jó lenne, amíg nincs tápszer. De, ha tényleg ilyen helyen laksz, akkor sajnos az az érzésem, hogy nem fogod ezt a kiscicát megmenteni, mert lehet hogy ideig-óráig életben marad, de fejletlen lesz az immunrendszere, visszamarad a növésben és sokkal fogékonyabb lesz mindenféle betegségre. Tehát így is úgy is elpusztul rendes ellátás, orvos nélkül. Embert meg gondolom lehetetlen találni ott a környéken, aki bevállalná a nevelését.


Az istenit, de fel tudom húzni az ilyen paraszt gondolkodáson (mármint nem a tiéden).... :@

2011. ápr. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekünk is voltak ilyenek.Azért hagyta magára a kicsi macskákat, mert betegek, bármit is teszel, nem fog meggyógyulni, tudom, igazságtalannak tűnik, én is annak éreztem, amikor két kiscicát hagyott magára az anyja árvíz idején.Mi figyeltük, s mindig vissza vittük az anyjukat, de hát ő már nem akart velük törődni.

Minálunk sem ivartalanítják ki a macskákat, de mi igyekszünk gazdikat keresni nekik.

A nagyszüleidet meg ne szóld meg, mert tényleg mit csináljanak egy olyan kismacskával, amit az anyjuk életképtelennek talált?

S tudom, hogy milyen faluba lakni, én is ott lakom, a számos hátrányával együtt. Keress egy nagyobb várost, ha minden áron meg akarod menteni a kicsiket, szerezz be mellé valami szőrmés dolgot, amivel be tudod bugyolálni, akkor nem fog annyira mászkálni, s vagy 1-2 óránként etesd este is. Este is, ugyanis az anyjuk állandóan mellettük van, ha enni szeretnének, s gondolj még arra, hogy mivel kicsi macskák, az anyjuk ingerli őket, hogy pisiljanak, kakiljanak.

A nagyszülők meg ezt a herce hurcát vállalni nem szeretnék, mert nagyon macerás.

2011. ápr. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Most voltam kint...meghalt:-(


R.I.P

2011. ápr. 10. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!