Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 3 macskám van nem tudom mit...

3 macskám van nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 fiú és 1 lány van
2011. ápr. 10. 18:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"10-11-11-13 évig éltek. "


Ugye tudod, hogy ez így nem valami sok? Egy jól tartott macska átlagéletkora 14 év, de inkább több...

2011. ápr. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Jó,köszönöm az információt,nekem egyben még egy macskára sem volt pénzem egyszerre.

Sajnos arról már nem tehetek,hogy laknom kellett valahol meg ennem is kellett.

Sokszor örültem,ha hónap végén(20.-a után) maradt 2 ezer forintom a saját kajámra.Abból oldjam meg 10.-éig.

Az én macskáimnak nem tudtam megvenni csak a legolcsóbb tápot,arra tellett,sőt volt,amikor főtt krumplit vagy farhátat ettek!(ezt nem bántásból írom,csak,hogy lásd,tényleg semmire nem volt pénzem)

Én szó szerint hónapokig éltem krumplin és vajas kenyéren,mert egyszerűen nem volt más.(akkor netem se volt még,sőt a házamban vezetékes víz se volt,csak fúrt kút és hidroforral víz,ivóvíz csak közkifolyóról,fűtés se volt egy szezonban a házamban,nem sorolom tovább)

Lehet,hogy a macska fogamzás gátló rákkeltő,lehet,hogy amit én szedek,az is,ezt alá írom,de valahogy meg kellett oldani.Nekem be vált,nem rossz indulatból írtam,csak gondoltam,hogy ha esetleg más is van akár ideiglenesen sz..r helyzetben és ezzel akartam segíteni.De ha nem tudtam,hát nem tudtam.

Szép napot mindenkinek ettől függetlenül

2011. ápr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hülyének nem való állat.
2011. ápr. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Minnèl több, annàl jobb! :D
febr. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!