Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek csütörtökre szerezn...

Mit tegyek csütörtökre szereznem kéne egy kiscicát?

Figyelt kérdés
Törökszentmiklóson lakok. Kéne nekem egy ingyen elvihető kiscica. Azt mondta anyu ha csütörtökig szerzek akkor lehet, de nincs sehol. Nagyon szeretnék egy félperzsát, de jó sima kiscica is csak 6-7 hetes legyen. Köszike szépen sziasztok
2011. ápr. 12. 18:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Iwiw, expressz. Én ott kerestem. Én sem éŕem amúgy a határidöt. Éérdekes. Továbbá a 6-7 hetes kort sem. A legegészségesebb 8hetesen leválasztani öket. Erösebb lesz ha tovább szopizik és megtanítja az anyukája mindenre.
2011. ápr. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

De miért csak addig?

Ne haragudj meg érte, de cicát 10-15 évre vesz magához az ember és bizony nem árt előkészülni rá. Ha kinti, ha benti szüksége van dolgokra. 2 nap alatt fel tudtok készülni rá?

Egyébként expresszen olyan kölyök cicákat találsz, hogy megszólalnak szinte. :) De ne akarj olyan pici cicát, nem szabad olyan korán elválasztani az anyujától. Tenyésztők sem véletlenül nem adják oda 12! hetes koruk előtt.

2011. ápr. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Jól írják az előzők, a legideálisabb kor a 12. hét, még 8 hetesen is nagyon pici egy cica, fejletlen az emésztése, a mieink (menhelyről fogadtuk be őket, vmi barom megölte az anyjukat) mindentől f*stak eleinte, csak a royal canin babycatet tudták megemészteni, sok gond volt velük... Az egyik ételallergiás is lett. Ilyenkor még kell nekik az anyatej.
2011. ápr. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Jól írták előttem. 8 hetesnél fiatalabbat ne akarj! És igen, miért csütörtökig? Amúgy menj el egy közeli menhelyre és nézz szét:)
2011. ápr. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Na, lett macskád?
2011. ápr. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!