Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A te macskád szereti, ha...

A te macskád szereti, ha fésülik? Vajon az enyém miért nem?

Figyelt kérdés
Az én cicám (fiú) kifejezetten utálja, és nem tudom miért.A másik macsekom (lány) pedig pedig a világon a legboldogabb lenne, ha egész nap fésülném!
2011. ápr. 12. 19:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az enyém sem szereti...
2011. ápr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
akkor ezek szerint van ilyen, hogy nem szereti, ha kényeztetik.Lehet nagyon elkapattam a folytonos nyaggatásommal/szeretetemmel
2011. ápr. 12. 19:34
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém szereti. Úgy csinálom mindig, hogy mikor fekszik (vagy lefektetem én), elkezdtem simogatni, és lassan beiktatom a fésűt is, ugyanolyan ütemben húzom, és utána már csak fésülöm. Szereti, de ha megunja, megharapja a fésűt, onnan tudom, hogy elég, akkor abbahagyom. :)
2011. ápr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Az enyém azt sem szereti, ha simogatom, mindig nyávog olyankor és arrébb megy
2011. ápr. 12. 21:44
 5/16 anonim ***** válasza:
Az enyém sem szereti. Egyedül akkor, ha már álmos/nemrég kelt fel, akkor viszont betámadom!:D Mondjuk ő eléggé hangulatmacska, simogatni is csak akkor hagyja magát, ha szeretethiánya van..
2011. ápr. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

:)

Szeretethiány az én cicámnál kimerül abban (az ő részéről), hogy mikor éhes, marhára tud szeretni és akkor engedi, hogy simogassam egy kicsit!Olyankor megkínzom egy kicsit, mert imádom, ahogy simul és szétnyaggatom az agyát!Ezt utálja nagyon és fele játéknál mindig megfutamodik a konyhába, leül a hűtő elé és várja, mikor adok neki, olyankor még dörgöli kicsit a fejét a kezembe, de ha jól lakott, le sem sza*ja a fejemet :P


Csak gondoltam ilyenre, hogy esetleg azért nem szereti, mert érzékeny a bőre?????

2011. ápr. 12. 22:06
 7/16 anonim ***** válasza:
Az én cicám is addig tűri, míg meg nem unja. Ez kb 3 perc, és ennyi idő alatt csak az egyik oldalát sikerül normális kifésülnöm. Sajnos nekem sem kell lekaparni magamról a maccsot, mert nem valami szeretetéhes cica. lehet én is elkapattam kiskorába, ahogy Te is mondtad kérdező, mert kicsin örökké nyaggattam. Lehet elege lett belőlem egy életre.:)
2011. ápr. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Addig hagyja, ami észre nem veszi, hogy egy cicakefével fésülöm. Látom rajta, hogy élvezi, csak gondolom az zavarja, hogy nem én csinálom a kezemmel, hanem egy tárgy. Vagy nem tudom.
2011. ápr. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok, én nemrég talàltam egy cickefét, ami fullon mûanyagbòl van, még a fogak vége is egy kisebb pôttyben végzôdve... Valòjàban egy sime hajkefe fogainak a végis is le van pôttyôzve, hogy a fémfog ônmagàba ne kaparja fel a bôrt az ember fején.. Ne ez ugyanezen az egyszerû elven van legyàrtva, mindôssze 5Eur volt és ezzel elképeztô mennyire imàdja ha fésûlôm... Az elôzônél màr ha meglàtta a kezembemenekûlt, de az ùj kefét nemcsak hogy megtûri, hanem s-egyenesen szeretni... bàr az egnyém rôvidszôrû cica..
2011. ápr. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
Szerintem ez a macskáktól függ.De rá lehet szoktatni.A jutalomfalat elv mindig működik.
2011. ápr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!