Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért viselkedik ilyen furcsán?

Miért viselkedik ilyen furcsán?

Figyelt kérdés

Van egy 5 hónapos brit rövidszőrű cicám. Este elkezdett a szobából a konyha ablak felé szúró tekintettel figyelni. Közben leraktam neki a vacsoráját is, még sem érdekelte, holott ő az első aki felfalja a másik cica elől a kaját. Épp hogy maszatolt valamit később belőle. Ami érdekes azaz hogy a mai este folyamán kezdett el először dagasztani a plédemen, rövidnadrágomon.


Azzal tisztában vagyok hogy az 5 hónapos brit cicák már ivarérettek lehetnek, de ugye most nem ez zajlik le benne?

Mert már terveztem hogy felhívjam az állatorvost,de remélem még nem vagyok elkésve!!

Történt már valakivel ilyesmi? Tapasztalatok?


2011. ápr. 12. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én házicirmoson 4,5 hónaposan már tüzelt...
2011. ápr. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk is Brit cicánk van de mi ki ivartalanítottuk...fogalmam sincs mi történhet a cicáddal.
2011. ápr. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ne agódj! ahogy a macskák növekednek változnak is!Általában a macskák akkor szoktak megváltozni ha szerelmesek.De mivel a cicád 5 hónapos ezért más oka lehet talán egy másik cica hatással van rá vagy ilyesmi:)

UI:

Ha megnézeted 1 állatorvossal az nem fog megártani(§)

2011. ápr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!