Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a macskámmal...

Lilla0930 kérdése:

Mit csináljak a macskámmal olyan furcsán viselkedik? SOS kérlek

Figyelt kérdés
Az anyamacskám kb.40.dik napban jár de olyan furcsán viselkedik.Példa: folyton fekszik,a mellbimbói rózsaszínűek a testhőmérséklete alacson,folyton jön utánam, van a kertben egy nagy ház mi szoktunk benne lenni tesómmal, azt akarjuk h oda fialjon le.De ha kijövök nem mindig de sokszor jön le a többi cicához.Folyton nyalja magát a nemi szervénél...attól félek h lefial és nem tudok ottleni vele mert suliba is járok..mit tegyek??vagy ez annak a jele h lefial? :S
2011. ápr. 13. 13:31
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
jah + még az a kis doboza is megvan csinálva neki puha meleg van fent
2011. ápr. 13. 13:32
 2/18 A kérdező kommentje:
jah és napról napra többet eszik ( ezek a dolgok tegnap kezdőttek el)
2011. ápr. 13. 13:35
 3/18 anonim ***** válasza:
Előfordulhat hogy fialni fog hamarosan,de elvihetnéd egy állatorvoshoz,hogy minden rendben van e !
2011. ápr. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
de akkor koraszülöttek lesznek a cicák nem?? 40 napos terhes ahogy számoltam amikor a bnőm idehozta a kanját az március 2 dikán volt és nem is találkozott azóta kannalmert a többi macskám is lány...:S és általába bent van a cicavagy néha van a kisházba..:S mert anya nem engedi h befialjon..:S
2011. ápr. 13. 13:49
 5/18 A kérdező kommentje:
meg ha bentvan a házba mindig el akar bújni..:S
2011. ápr. 13. 13:53
 6/18 anonim ***** válasza:

Az,hogy te nem láttad kandúr macskával,az közel sem azt jelenti,hogy nem is volt vele...

bent lakik a cica?

egyépként ha fialni fog,akkor nem kell mellette lenni.

2011. ápr. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
szia.az én cicám tegnap ellett le kb 70nap vemhesség után.amiket leirtál az természetes dolog.amugy ellés elött már nemigazán fog enni és a cicamama maga választja ki hol fog elleni.
2011. ápr. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
benti is meg kinti itt is ott is van mikor hol..:D és köszönöm a válaszokat :D
2011. ápr. 14. 13:09
 9/18 anonim válasza:
nekem 2 napja szült a cicám és egy elég morbid helyzet után (nem szeretném részletezni, tényleg durva hogy mik vannak) hazajött és itthon szült meg... éjszaka.. szóval neked nem kell mellette lenned, a cicák olyan tiszta állatok, hogy 100%-ig egyedül is meg tudják oldani a dolgot...
2011. ápr. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Nekem is volt egy cicám, aki elég sokat fialt. Nagyon jó anya volt már az első alkalomnál is. Mielőtt fialt volna, mindig jött utánam, nyávogott ha nem voltam mellette. Eleinte féltem is mi lesz ha egyedül lesz a dolognál. Sokszor volt olyan, hogy "együtt szültünk" de egyedül is megoldotta problémák nélkül. Ilyenkor csak nagyobb biztonságérzetet és megnyugvást jelent neki ha mellette van egy ember, akiben megbízik.
2011. ápr. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!