Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyit eszik az 1 éves cicátok?

Mennyit eszik az 1 éves cicátok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 09:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Májusban lesz 1 éves, napi 1 alutasakosat eszik. Reggel a fele, este a másik fele. Napközben száraz tápot ropogtat. Én kicsit kevésnek tartom a napi 100g "nedves" tápot, de ő nem is bír többet enni.
2011. ápr. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Nàlunk is keveset eszik, egy éves ivartalanìtott nôstény...

Alustasakosat kap reggel meg este, napkôzben tàpot... De néha extraként megy neki a csirke vagy daràlt marhahùs... megette mùltkor a carbonara-t is, tegnap a kacsamàj pàstétombòl is befalt egy adaggal, tojàssàrgàja, néha spenòt, ilyesmikkel szotam neki heti egyszer kétszer kivàltani az alutasakost, mert azt néha otthagyja... és te?

2011. ápr. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Napi 20-28 deka nyershús az adagja. Hangulattól függően ennek 70-90%-át meg is eszi.
2011. ápr. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem, mert nálunk elég keveset eszik a cicus. Májusban lesz 1 éves ő is, ivartalanított és kisfiú. Féltem, hogy el fog hízni, de mivel nem sokat eszik, nem tartok ettől. Ő reggel eszik egy nagy marék száraz tápot, este pedig fél alultasit illetve egy kis marék szárazat. Szokott kapni husit is, de lehet vega a cica, mert nem akarja megenni, se nyersen, se főve. Sehogyan. Csak a májat enné éjjel nappal, de hát azt meg nem ehet sűrűn. Szóval szerintem kicsit keveset eszik, de ennek ellenére, nem sovány, hanem izmos szép cicus.:)


Köszönöm az eddigi válaszokat, jöhetnek még!:)

2011. ápr. 13. 11:57
 5/19 anonim ***** válasza:
Az enyém reggel általában konzervet kap, napközben hagyok kint neki szárazat, este pedig általában valamilyen húst, de ő sem eszik sokat, néha kicsit soványkának látom, de olyankor megnyugtatnak, hogy nem az.
2011. ápr. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Nálunk szintén egy éves fiú, ivaros cicc kap reggel, délben és este egy maréknyi száraz tápot. Ha éppen olyat eszünk akkor kap husikát, de ha nem figyelünk rá simán még a mi kajánkat is megeszi. Konzerv kaját egyáltalán nem, valamint csakis jó minőségű tápot.

Sajnos nekünk rá kellett állnunk a sokszor keveset dologra, mert addig eszik, amíg kaját lát és sajnos lett már orvos a vége.

Az meg nem baj, ha keveset eszik, legalább nem fog elhízni. :)

2011. ápr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek, ment a zöld kéz!:)
2011. ápr. 13. 18:08
 8/19 anonim ***** válasza:

Beszaras milyen jo elete van a macskaitoknak. Mindig ugyelek hogy csak feleannyi kajat kapjon mint ami kellene, a tobbit maga szerzi be. Telen rendes kosztot kap ami etelmaradekbol all megis makk egeszseges.

Majat! meg azt kellene...

2011. ápr. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Amugy szep toletek hogy arra vigyaztok hogy ne hizzon el.Tenyleg! van amelyik inkabb gurul mint jar...
2011. ápr. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a Te válaszodat is.

Egyébkén nem tudom kiengedni a cicát, ezért esélye sem volna vadászni, és most nem kell azzal jönni, hogy a macska kintre való stb. És igen, pont ezért vigyázok arra, hogy mennyit eszik, hogy ő ne guruljon.

2011. ápr. 14. 08:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!