Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyit eszik az 1 éves cicátok?

Mennyit eszik az 1 éves cicátok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 09:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Perswze meg van ertve, nem is azert mondam, hanem hogy egyaltalan nem kenyeztetem es ettol semmivel sem rosszabb az elete.
2011. ápr. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy nem kötözködésből írtad. :) Én is szívesen kiengedném a cicámat, főleg, hogy alig akarja kis korától kezdve megenni húst, de sajnos nem tehetem.
2011. ápr. 14. 09:03
 13/19 anonim ***** válasza:

Ha társnak tekinted a macskádat, ki ne engedd felügyelet nélkül!


A macska nem véletlenül olyan szapora, amilyen (14 év alatt akár 80 milliárd utód), hanem azért, mert számára a szabad élet egyenlő a rövid élettel.


És ez nem csak az elmélet, hanem tény. Van olyan menhely (!), amelyik házhoz már nem is ad macskát, csak szobacicának.


Az én macskám szabadon tartott testvére is elpusztult egyéves korában. Az én szebai cicám meg él és virul.

2011. ápr. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Igen, azért ebben is van valami, amit Te mondasz. És igazság szerint nagyon félteném is kint őt, de hát így, hogy ezt a cicust nem engedhetem ki, így nincs mitől tartanom.:)


Köszönöm a válaszodat!

2011. ápr. 14. 13:49
 15/19 anonim ***** válasza:
Az enyem meg nyolc eve nem latta a szobamat
2011. ápr. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Igen, azért helytől is függ, hogy hol lakunk, mennyi autó, kutya meg macska utáló emberek laknak arra. Na meg, hogy mennyire rátermedt a cica.


Köszi Neked is választ!

2011. ápr. 14. 14:54
 17/19 Ramcse válasza:

Nekünk már van 1éves 2 éves és 3 éves cicánk is.

Az 1 éves az minden 5 percben kér valamit(persze vemhes.)

A 2 évest azt kicsit soványkának mondom.(persze kan és most hajkurássza a lányokat.)

A 3 éves az meg inkább vadászik.Đe nem azt mondom hogy nem adunk enni neki hanem mert nem kéri amit elérakunk..Pl.:Tegnap megette.

2011. ápr. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Májusban lesz 1 éves.A pocakját nagyon szereti...egy konzervet meg tud enni két tálka(pici tál)száraz tápot és ha sokat van kint egy alul tasakos is még jöhet....igaz sokat eszik de nagyon egészséges amit megeszik le is dolgozza..este már csak egy alul tasakost adok hogy a fölösleges zsír ne a májára mennyen,mert ebben könnyű meghalni :(
2011. ápr. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most lesz kiscicám, de majd házikosztot fog enni, remélem, hogy meg fogja enni.Na és persze száraz tápot is fog kapni.
2011. szept. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!