Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért fosik a macskám?

Miért fosik a macskám?

Figyelt kérdés
kb szeptemberbe hoztuk a kiscicát és fosik most miért lehet és a farka tövénél is már alig van szőr lerohad a farka?már kb 1 hónapja fosik
2009. márc. 2. 17:21
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
A macska meg sem érzi a fogváltást! Nehogymár egy állatorvos ilyet mondjon, hogy egy hónapja ezért van hasmenése!
2009. márc. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
És az hogy függ össze? Ez butaság, volt már vagy 1000 macskám, sosem volt semmi bajuk, amikor jött a foguk. Az nem úgy van, mint az embernél, nekik simán kijön, fokozatosan.
2009. márc. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

A cicáknak tehéntejet adni nem szabad, mert legtöbbjük laktózérzékeny. Vannak kimondott cicatejek, azt sokkal biztonságosabb adni az állatnak.

Mindenesetre vidd el orvoshoz. Egy hónapot hogy tudtál vele várni????

2009. márc. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vidd el egy másik dokihoz! Csak azt nem értem, hogy minek neked az a cica. Szerintem ajándékozd oda annak, aki felelőséggel tudja nevelni azt a kis állatot.
2009. márc. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is fogváltós időszakában van, de a székletével semmi probléma!

A tej helyett pedig tökéletes a víz! Kölyökként is és felnőttként is. Az enyém még életében nem látott tejet, nem is fog. A cicáknál pedig éppen olyan fontosak a kölyökkori kombinált védőoltások, mint a kutyáknál. ezeket nem szabad elhanyagolni. Sok betegségük van, amit ember is elkaphat.

2009. márc. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
el viszem ma egy másik állatorvoshoz
2009. márc. 3. 17:35
 17/24 anonim válasza:
100%
Na elvitted már állatorvoshoz? Mit mondott?
2009. márc. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
szegeny cica es szegeny kerdezo ,en mar mind a kettot sajnalom. A cicaknal a hasmenes normalis dolog azert nem kell aggodni,amig jo kedve van a cicanak es jatszik ugra-bugral addig nem beteg.Nem hiszem,hogy akinek van cicaja mindig kemenyt csinalt.en tappal etetem.gyorsan fejlodik es attol is kozbe-kozbe meghigul a gyomra.
2009. márc. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem váltsa a fogait,legalábbis akkor szoktak fosni!!!!De ha még fosik lehet,hogy el fog pusztulni....!!!!!!
2009. márc. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is rengeteg macskám volt, főleg kiscicák amiket az utcáról fogadtam be (egyik sem kapott oltást..) de a fogváltásnál nem volt hasmenése. Kiváncsi vagyok mit mondott a másik doki.
2009. márc. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!