Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen védelmet ajánlatok?

Milyen védelmet ajánlatok?

Figyelt kérdés
Van egy idős cicám, úgy fogadtam be.Eddig a kullancsok ellen frontlinet használtam, de már tavaly sem nagyon használt.Szóval ez kilőve, gondolkodtam a nyakörvön, de nem tudom, hogy mennyire viselné el, meg kijárós cica (nem családi házban lakom, 1 szintes társas, kertes ház), egész nap a környéken mászkál, ha nagyon meleg van akkor vagy a lépcsőházban, vagy a kertünkben a növények között hűsöl.Ezért félek, hogy vhol felakadna a nyakörv miatt.
2011. ápr. 15. 15:15
 1/3 A kérdező kommentje:
Olvastam, hogy vannak oylan nyakörvek amik könnyen elszakadnak.Ez mennyire igaz?
2011. ápr. 15. 15:16
 2/3 anonim ***** válasza:
Az olcsóbb jó kínais nyakörvek igen hamar elszakadnak,de ha nem sajnálod rá a pénzt akkor tudsz venni normálisat is.
2011. ápr. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az én német juhász kutyám elég eleven, nagyon nagy a mozgásigénye,ezért sokat járok vele sétálni,neki bolhanyakörvet vettem, nem volt vele semmi probléma, miután a dobozon feltüntetett szavatossági idő lejárt levettem róla, és vettem neki mégegyet. A kutya és a macska között azért óriási az erő különbség, és ha ő nem bírta leszedni magáról,akkor szerintem a te cicád se fogja.( Lehet hogy le tudta volna,de nem szedte le) Attól pedig nem kell tartanod,ha mégis beakad valahova a nyakörv,mert akkor nem történik semmi,csak elszakad,de a cicádnak nem lesz baja,ezeket direkt így gyártják. Én ezt ajánlom!:)
2011. máj. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!