Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen vicces dolgokat csináln...

Milyen vicces dolgokat csinálnak a cicáitok?

Figyelt kérdés
nekem például folyamatosan veri be a golyóstollakat a szekrények alá
2011. ápr. 15. 19:34
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Aranyosak a törik.

Hát az enyém is elég csibész. :)

-ő is betámad, felugrik a combunkra, harap és le. A könnyű kis 6 kilójával.

-reggel arra ébredek,hogy valaki néz. Kinyitom a szemem és ott van közel az arcomhoz. :D

-nemtom már hányszor felborította a széket, mert olyan lendülettel ugrik el.

-nem tartózkodhatok nélküle a fürdőben, mert kapar nyávog. Úgy is szoktunk fürdeni, hogy ő közben a kád peremén ül. Szerencsére ő nem nyúlkál be az ajtón alul. De lesekedni tud a lakótársunk után.

-A tesómék cicája viszont nyúlkál az ajtón be, múltkor úgy megijedtem. :) wc-n ülök, hát majdnem becartam.

-úgy kéri az ételt hogy cuppog és nyújtogatja a nyelvét.

És megtanítottuk, hogy szépen csücsülve kell várnia. :D De van amikor csak eljátssza hogy ül, nem ér le a popója.

-szokta nézni a tv-t, úgy hogy háton fekszik a földön és kitekert formában lesi a képernyőt. Látszik hogy egy idős nénivel lakott 10évig. :D

-Szekrény tetejéről is szokott leugrani, frászt kapok tőle. Szerintem az alsó szomszéd is. :D

2011. ápr. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!