Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen vicces dolgokat csináln...

Milyen vicces dolgokat csinálnak a cicáitok?

Figyelt kérdés
nekem például folyamatosan veri be a golyóstollakat a szekrények alá
2011. ápr. 15. 19:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
95%
az enyém olyat szokott hogy talál valamit a földön ami megtetszik neki és azt elviszi. olyan mint a szarka vagy nem tudom, aranyos de néha bosszantó amikor keresek valamit és kiderül hogy ő dugta el valamelyik ágy mögé:D
2011. ápr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Nézzétek meg, cicás :D

Simon's cat

[link]

2011. ápr. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Kiskorában az arcomba feküdt és dorombolt, úgy ébresztett reggelente :D

Azánt volt egy másik szokása, hogy az asztal alatt várakozott egy gyanútlan arrajáróra és nekiugrott a lábaknak, okozott pár sokkot xD aztán áttért arra, hogy a közlekedő sarkából figyelte h mikor próbálok bemászni az ágyamba és amint leakartam feküdni nekifutásból nekem ugrott és elkezdet püfölni, aztán elrohant xD később már csak bevetődtem és magamra rántottam gyorsan a takarót.

Na meg amikor rájött az 5 perc és rohangált, a kanyarokat a falról elrugaszkodva vette be :D

Ja és fogócskázni is lehetett vele!

2011. ápr. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Elénk hozza a játékait,apportíroz mint a kutya,és lop mint a szarka.Karóra,csavarok és egyébb kincsek becipelve az ágy alá,pancsolni is szeret.Tudatlannak üzenem ,menj orvoshoz.
2011. ápr. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eléggé hiperaktív macskám van.

Olyanokat szokott csinálni, hogy ha megyek valahova akkor ráugrik a lábamra aztán meg elmenekül.

Vagy pedig ülünk pl a konyhában és magától elkezd futkározni mint egy kis fogykos. :)

Amúgy azt bírom, amikor szgépezek és felmászik az asztalra a monitor és a bill. közé lefekszik aludni. Sokszor feláll mosakodni én meg próbálom lefektetni,de ilyenkor mindig megmar. :D

2011. ápr. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
100%

Jajj:)

Eddig az összes nagyon aranyos történet volt:)

az én "kis" cicám egyszer úgy keltett, hogy elkezdte nyalogatni a szemhéjamat:) Nagyon megijedtem:)

Meg nagyon bolond tud lenni:) A házi kutyáinkat támadni szokta mert játszani akar velük:)

És már nélkülük nem is birná ki:) Ők a három "muskétások" :D

2011. ápr. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mikor csörög az óra rögtön ugrik fel és iszonyat hangosan doromból.nem is lehet picit vissza feküdni
2011. ápr. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos dolgokat irtok itt :)

Az én kisebbik cicám kinyitja az ajtókat,mancsol két ajtó között vagy pedig a kilincset nyomja le..

Ha wczik eszeveszettül kapargat,vicces:D

Amugy az is a kedvencem,amikor tudja h rossz kislány volt,fogja magát s a hátára dobja magát,rám néz nagy bociszemekkel h 'ennyi már nem szidhatsz,túl cuki vagyok' :D

S ez nála már bevett szokás.:)

Papirzsepi-wcpapir tépkedése..hát igen ez itt elöfordult..


Amugy én tapssal szoktam rájuk szólni,akkor tudja h nem szabad,illetve hallgatnak a nevükre ált...

2011. ápr. 20. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nagyon jókat nevettem néhány válaszon.:)

Az én cicámnak az a heppje, hogy ha valaki bemegy a wc-re, ő már ugrik is, hogy az ajtó alatt nyúlkáljon befelé.:) Van, hogy este mikor az ágyon fekszik a lábamon és ha megmozdítom a lábamat, idegbeteg módjára harapja, gyömöszöli a paplant. Múltkor meg mikor lefeküdtem aludni és ő még nem volt álmos, nekiugrott a fenekemnek, hogy játsszak vele. Sötétben meg szokása a lábszáramra ugrani, vagy csak ha elsétál mellettem, beleharap a lábamba és megy is tovább a dolgára...:) Ha pedig a kosarában fekszik, és engem néz, mélyen a szemébe nézek, akkor rámnyávog, és eldobja magát. Reggelente meg néha arra ébredek, hogy ott nyöszörög mellettem az ágyban álmában. Nagyon cuki.:) Ha pedig leszidom, vagy rosszat csinált, ő is hanyatt vágja magát, és a "szeress, etess!" nézésével néz.:)

2011. ápr. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Pld. éjszakára kint felejtettem a porcukros tasakot a konyhában... reggelre "kivégezte" a spájz ajtó előtt. Minden csupa cukor volt. Másik macsek nem hagyta tesómat nyáron napozni (Kiment utána a teraszra és csérgott, hogy menjen be vele hűvösölni... mivel ez nem történt meg ott fújtatott/dühösködött... végül muszáj volt vele bemenni, mert úgy nézett ki, mint aki napszúrást kapott: lógott a nyelve és rosszul volt szó szerint)! :-)
2011. ápr. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!