Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy vegyem rá a szüleimet,...

Hogy vegyem rá a szüleimet, hogy vegyünk még egy macskát?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy 1 éves Brit rövidszőrű cicám, de én szeretnék még egyet, mivel sok helyen olvastam, hogy jobb ha ketten vannak. :) Sokat utazunk, pl: nyaralás... a nyáron több helyen is leszünk, és olyankor a cicc itthon marad egyedül a lakásban. (persze mindennap átjön egy közeli barátunk a kisfiával, játszanak vele, megetetik) de sajnálom, hogy aztán nincs kivel játszania és fél. A mostani cicához is elég nehezen adta be apu a derekát, de azóta nagyon imádja. Szeretnék a közeljövőben még egy brit rövidszőrűt, hogyan vegyem/vezessem rá a szüleimet? (nem szaporítani akarom, ivartalanítva van a mostani is)
2011. ápr. 16. 09:58
1 2
 1/13 szamszi válasza:
Szia! Szerintem is jobb ha ketten vannak, de szerintem segíts otthon többet vagy rabold haza a cicát :-)
2011. ápr. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Megpróbálok segíteni, bár kicsit leromlott az átlagom, de mentségemre legyen, hogy gyomorfekélyem van, és nagyon sokat hiányoztam. :( Anyu szerintem benne lenne, de apu.. hát... Tippek, amivel megfőzhetek egy apukát vagy anyukát? :) Gondoltam arra is, hogy meglepem ma őket ebéddel.. mit gondoltok? Ja, és 17/L vagyok. :)
2011. ápr. 16. 10:09
 3/13 anonim ***** válasza:
42%
Az állatok nem félnek egyedül a sötétben...
2011. ápr. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egyszerűen állíts haza egy kis szőrgombolyaggal, mondd azt, hogy ki akarták dobni, és megesett rajta a szíved. Ezek után valószínű, hogy ők nem fogják kidobni.
2011. ápr. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
:D
2011. ápr. 16. 10:12
 6/13 anonim ***** válasza:
Hülyeség, a macska sohasem volt csapatjátékos. Maximum egy igen kicsi cica igényli az emberen kívüli társaságot, ezen kívül jobb szeretik, ha nem kell osztozni az embereiken. A felnőtt macskák között hatalmas a féltékenységi,hatalmi harc a gazdákért. Persze van cica, aki igen szereti a fajtársaságot,de azok általában eggyüt nőnek fel. Az előző válaszadó meg biztos hogy még gyerek. Ha az én gyerekem állítana haza egy "hívatlan" vendéggel, visszavitetném vele oda, ahonnan hozta.És szerintem a te szüleid se m tennének másképp.
2011. ápr. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mindegyik olyan válaszadónak üzenem, akik hazugsággal akarnák elérni hogy legyen még egy macskájuk, hogy gratulálok a szüleiknek ,hogy ilyen hálátlan ,tiszteletlen gyermeket neveltek. Nem érzitek , hogy bűn hazudni annak aki tiszta szívből szeret?Ezen gondolkodjatok el...
2011. ápr. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
mondjuk engem is kivágnának... de nem is mernék hazaállítani egy cicával... én szeretem tisztázni a dolgokat a szüleimmel. :)
2011. ápr. 16. 10:26
 9/13 anonim ***** válasza:
De sok tisztességes, soha nem hazudó ember van itt!
2011. ápr. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem egyszerű volt rávenni anyuékat egy cicára,de kettőre...kész lehetetlenség.Viszont az én picuromnak van kinti játszó társa...szeretném őt is behozni hogy ne kint fagyoskodjon de amint behozom iszonyatos ordításba kezd...szóval ő elvan bent egyedül is :)
2011. ápr. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!