Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS. Macska ügy, Ti mit...

SOS. Macska ügy, Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Van 2 macskám, mind a kettő ivartalanított.

Örülök, hogy tudok nekik enni adni, ha valami van, orvoshoz vinni őket, de tegnap megjelent valahonnan egy vemhes macska, aki letelepedett nálunk,és itt nyávogott egész nap az ablakban, nem bírtam elhajtani.Senki sem tudja kié, nem megy semerre, itt aludt a portán.

Sajnáltam szegényt, enni adtam neki, úgy evett, mint aki még sosem kapott, kint vannak a csontjai is.

Ti mit csinálnátok a helyemben? Nekem nincs már arra pénzem, hogy ezt is ivartalaníttassam, főleg nem a kölykeit, na és az etetésükről nem is beszélek. mert nem mindig anyatejet fognak enni!


Köszi a válaszokat előre is.


2011. ápr. 17. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

A kölykeit ajándékozd el, az anyát tartsd meg, ha nagyon nem akar elmenni, valamiért téged választott gazdijának. Gyűjtögess az ivartalaníttatására.

Ahol 2 cicus eszik, ott eszik 3 is. :)


Én ezt tenném.

2011. ápr. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy itt falun mindenkinek macskája van, nem kell senkinek sem.De egy jó ötlet lenne egynek.
2011. ápr. 17. 16:44
 3/7 anonim ***** válasza:
26%

És mikor a következő sovány macska is a kérdezőt választja?

És az utána következő?

2011. ápr. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Tedd fel az internetre, hogy kiscicákat ajándékozol el. Mi is ezt tettük, és már volt akit el kellett küldenünk, mert "elfogyott" a kiscica. De ha ez sem jön be, ott van még a menhely. Az anyacicát is elajándékozhatod ha akarod, de ha nem akkor gyűjts pénzt az ivartalanításra. Hidd el, mi sem akartuk, de 3 macskánk lett és jól megvagyunk :)
2011. ápr. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Küldtem privátot egy lehetőséggel, olvasd el, hátha...
2011. ápr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves 2. válaszoló!


Nem tudom ezzel mire akarsz célozgatni!Kíváncsi lennék, ha hozzád be telepedne egy vemhes macska, aki lefial időközben, mit csinálnál vele?Agyonütnéd? Vagy netalán még enni sem adnál neki?

Én a macskáimra vigyáztam, ivartalaníttattam, nem vagyok felelőtlen!És nekem igazán elég ez a kettő. mert rengeteg pénzbe vannak, havonta a spot on a nyakára, féregtelenítés, kajájuk, stb...

Imádom őket, mindent meg adok nekik, ami tőlem telik, de sajnos több macskát nem szeretnék, nem azért ivartalaníttattam a sajátjaimat, hogy még így is szaporodjunk!

2011. ápr. 17. 20:51
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves privát író!

Köszönöm átgondolom amit küldtél, rendes tőled!

2011. ápr. 17. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!