Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Most mit tegyek? Mi lesz?

Most mit tegyek? Mi lesz?

Figyelt kérdés
Sziasztok . Nekem van egy csokoládé színű perzsa cicám . Akitől hoztuk egy nagyon gazdag családnak tűnt .. De aztán mint megtudtuk minden bolhás volt . Mikor elhoztuk befészkelték magukat a dögök hozzánk . Sikerült már kiírtani őket majdnem , és anyám olvasott praktikákat . Egy oldalon eukaliptusz olajat javasoltak , hogy csöpögtessünk a cicára , és távol tartja őket .. (ha még például a lakásban maradna esetleg) Ma anya megis vette . Bekente vele .. De a cicám elkezdett elég erősen nyálazni , és bágyadt is . Nagyon félek , hogy most milesz .. Tejet itattam vele ... Gondolom hasmenése is lesz . De abban bízok , hogy nem halálos , vagy nagyon súlyos . Mit gondoltok ? És lehetőleg értelmes válaszokat kérnék , előre köszönöm .
2011. ápr. 17. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyen kérdésekre csak annyit tudok mondani, hogy vidd orvoshoz! Látatlanba senki nem mondja meg, hogy mi a baja és interneten keresztül nem tudja senki meggyógyítani!! Legkésőbb holnap vidd orvoshoz!!!!!!!!!!!!!!
2011. ápr. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg lenyalta az olajat. Egy cicának havonta egy bolha elleni csepp elenyésző összeg, akár az étkezésének árához képest.Az eukaliptusz olajat sem kellett volna teljesen hígítatlanul rátenni, főleg bekenni vele. Itass vele tejet és fürdessétek le az olajtól.
2011. ápr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én régen a fehér perzsámat fürdettem valami bolhaírtó szerrel. Maccs szépen letakarította magáról és ő is elkezdett nyálzani. Felhívtam az egyetemet kínomban. Ők mondták a tejet és ,hogy el fog múlni a hatása. Estére valóban elállt a nyálzása.
2011. ápr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek ! :) köszönöm a 3. hozzászólónak . már nincs baja . :)
2011. ápr. 18. 20:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Hülyeség volt a macskától távoltartani a maradék bolhákat. Így akár évekig a lakásban maradhatnak megbújva.


Éppen ellenkezőleg: a bebolhairtózott macska bundáját kell csalinak használni.

2011. ápr. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A cicák mosdanak. Így nekik meg kell gondolni, mit is rakunk a szőrükre. 9 életük van:)) A gazdikat meg ijesztgetik.

Azért még egyszer a lakást bolhamentesítsétek. És kb 3 hét múlva újra, mert a peték akkor kelnek ki.

2011. ápr. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!