Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért harap folyton a macskám?

Miért harap folyton a macskám?

Figyelt kérdés
Van egy 1 éves kandúr cicám, és bár eddig is harapott, most egyre többet. Rendesen gondozom, egészséges, de ha elkezdem simogatni, folyton megharapja a kezem, és megkarmol. Olyan mintha már nem is szeretne, és egyre kevesebbet van bent a házban, folyton csavarog. Mi a baja? Haragszik rám? Mert régen mindig dorombolt ha simogattam.
2011. ápr. 22. 11:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
az enyém is ezt csinálja bár az enyém fél éves akkor is megsimogatom és megharap vagy megkarmol.tudod ő eléggé érdekállat ha ő akarja h simizd meg akkor lehet csak...
2011. ápr. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Tudom, de olyan rossz, olyan kedves cica volt :(
2011. ápr. 22. 12:02
 3/15 anonim ***** válasza:
28%
nekem nem kellene ilyen macska.
2011. ápr. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Az enyém is ezt szokta csinálni, én szerintem talán azért mert éhes? am az enyém 1éves kislány. :)

én szeretem ha ez csinálja mert olyankor elkezdünk játszani nem zavar ha karmol :)

2011. ápr. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak játszani akar, vagy miután kicsavarogta magát pihenni akar, és nem kér belőled:) biztos, hogy nem utál!
2011. ápr. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

12:05 vagyok

meg van egy 2éves kandúrom is őt nagyon sajnálom mert szerintem bánthatták vagy valami történhetett vele mert ha már hall egy kis zajt megijed és felugik/elfut... :S

őt nem lehet már simogatni mert attól is fél :/

de azért szeretem :)

2011. ápr. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
27%
és mit szeretsz benne? ha még simogatni sem lehet, akkor mire jó?
2011. ápr. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

hát tudod nem csak egy tárgy amit kidobok ha már nem működik...

ha a gyereked hirtelen megváltozna és azt mondja mostantól emó leszek akkor kitagadod mert már nem jó semmire...?

szeretem mert attól még ugyan úgy az én macskám...

2011. ápr. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
32%
én mem modntam, hogy nem a te macskád, csak azt kérdeztem mire jó egy olyan macska, amit nem lehet simogatni. Hisz a macskákat simogatni szokták nem? A másik meg, hogy a gyerekemet sosem hasonlítanám egy buta bolhás állathoz.
2011. ápr. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ivartalanítva van?Mert az is okozhatja az agressziót mivel párzási időszak van.Az enyém is harap de csak játékból sajnos néha rendre kell utasítani ,igazi kis vámpír tű hegyes fogakkal,nem méregből harap,de azért így is tud fájni.Ő egy ragadozó és ez benne van a vérében,attol függetlenül én olyannak szeretem amilyen,mert tud nagyon kedves is lenni.
2011. ápr. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!