Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a cicámmal?...

Mit csináljak a cicámmal? Altassam el szegényt? Nagyon szenved.

Figyelt kérdés
Nem tudom mi tévő legyek ezért szeretném a segítségeteket kérni.11éves nöstény cicáról van szó.Tavaly augusztusban kezdödőt a betegsége.Nehezen kapott levegőt,alig evett,ivott.Elvittem orvoshoz és kivolt száradva és kapott infuziot,vitamin szurit,meg még valamilyen szurit és kaptam a dokitól port ami felszakitja neki a slájmot.Tele van a tüdeje.Aztán megint vittem 1hét múlva inguzióra és ellenőrzésre.Addig jól volt evett,ivott és kapott levegőt.Ja és sokat köhőg de nem akar felszakadni neki.Aztán elvittem mert megint vissza esett.Kapta a szokásos szurit és port.Akkor egy darabig megint jól volt de most már egyre rosszabul van és nehez kap levegőt,nem bir rendesen enni és nagyon lefogyott pedig sokat eszik amikor bir enni.Kivannak a csontjai,egyensulyozni nem tud.Sokszor leesik annyira gyenge.Mi tévő legyek?Nagyon aggaszt.Szomorú vagyok.Ti mit tennétek a helyemben?
2009. márc. 6. 10:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
törik a foga? huh.. hát nem tudom... vagy az öregedés és a gyengeség vagy pedig kalcium hiánya van
2009. márc. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!