Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kanmacska mért pisil a kádba?

Kanmacska mért pisil a kádba?

Figyelt kérdés
Hello van egy 2 éves kanmacskánk (meg mellette egy nőstény is). Kb 2 hónapja a fiú cicánk új szokása hogy belepisil a kádba. Hiába teremtjük le, akkor is ezt csinálja. Az almuk tiszta, nem értjük a jelenséget. Mi lehet az oka ennek?
2011. ápr. 27. 07:41
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon egyszerű, miért csinálja. Mert fiú macska, és a fiú macskák mindent levizelnek, ugyanúgy, ahogyan a fiú állatok is, ezzel mutatják ki, hogy ők a dominánsak. Én biztosan nagy ívben kihajítanám a házból... Szeretem a cicákat,de a házban nem tűröm el. A házban a kandúr macska mindent össze fog vizelni, ez ellen pedig csak egyet tehetsz, hogy herélteted. Szerintem heréltetés után nem csinálná ezt, bár lehet, hogy igen :S.
2011. ápr. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%

Nekünk is kandúr macskánk van!

A fürdőbe ahol van az összefolyó sokáig azt használta Wc-nek.Én belenyomkodtam párszor az orrát,többet nem csinálta!

Amúgy csinálhatod azt is,hogy nem a megszokott helyre teszed az almot,vagy zárd be a fürdő ajtót.

Jobb ötletem nincs!

Ha rajtéred,hogy oda pisil,nyomkodd bele az orrát.

2011. ápr. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már kasztráltattuk őt is és a nőstényt is,úgyhogy ez nem amolyan "terület megjelölés",hanem sima pipilés!
2011. ápr. 27. 10:12
 4/8 anonim válasza:
olyan mint az ember, sokan ue. teszik csak a zuhanyzóba XD
2011. ápr. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet esetleg valamilyen betegség pl hugykövesség.Próbáld meg a kádat egy fél citrom levével jó alaposan bedörzsölni ,azt utálják a macskák.
2011. ápr. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Megjelöli a területét. Most már övé a kád! XD

Amúgy elég furcsa szokása van...:S

2011. ápr. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Volt régen egy kanimacskám az meg mindig az ágyamra lövelt! Ja meg a kádba is!
2011. ápr. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kenj a kádba olyan szagokat amitól irtózik. Pl citrusos dolgok, de van direkt ilyem macskariasztó spray is. Türelemmel, határozottsággal le lehet szoktatni. Ja és mindig domestosozd ki ha pisilt, mert ha nem érzi eleve a saját szagát, plusz riasztó szagokat is használsz az hatásosabb lehet
2011. máj. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!