Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől eshettek ki egy 5 éves...

Mitől eshettek ki egy 5 éves cica fogai?

Figyelt kérdés
Észrevettem már, hetek óta elég nehezen evett a cicám. A húst is össze kellett vágni neki stb, de azt hittem, inkább csak az étvágyával lehet gond. Ma járt itt az állatorvos, és azt mondta, ilyen kevés foggal még nem látott ennyi idős macskát. Mitől hullhatott ki neki annyi foga?
2011. ápr. 27. 19:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem fogköves? Nincs ínygyulladása? Ezek szoktak a fogak elvesztéséhez vezetni.
2011. ápr. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha mindig csak puha ételt kapott(pl. valamibe áztatott kenyér,puha főtt dolgok,vékony felvágott),amit nem igazán kellett rágnia,szinte csak nyelnie,akkor lehet hogy elpuhult az ínye,ezért kiestek a fogai.Sajnos erre macskáknál oda kell figyelni,hogy mindig kapjon száraz tápot.
2011. ápr. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem voltam itthon, mikor az orvos jött, nekem annyit mondtak, hogy megnézte és ezt mondta rá. De nem csinált vele semmit. :(
2011. ápr. 27. 20:05
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is ínygyulladás lehet...a doki nem mondott semmit?
2011. ápr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Sokszor kapott keményebb ételt is, olyan nem volt, hogy hónapokig csak puhát evett. :/
2011. ápr. 27. 20:06
 6/12 anonim ***** válasza:
valami bajának kellett lenni. Mikor estek ki? nagyon egyszerre? nem láttál valamit az ínyén?
2011. ápr. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem, igazából nem szoktam a fogait nézni, még egy cicánál sem találkoztam hasonlóval. Nem is hagyja, hogy a szájához nyúljak.
2011. ápr. 27. 20:09
 8/12 A kérdező kommentje:
De ha ínygyulladása lenne, csak szólt volna az orvos, nem? :S
2011. ápr. 27. 20:11
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Mert ahogy nekem is egyszer mondták, egy állatorvos nem feltétlenül szereti az állatot, nagyon soknak ez csak egy jól fizető munka és nem tesz többet, mint amiért fizetnek....
2011. ápr. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos nem minden állatorvos szívvel-lélekkel dolgozik. Szerintem kérd ki egy másiknak is a véleményét, az a biztos
2011. ápr. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!