Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a cicámmal?

Mit csináljak a cicámmal?

Figyelt kérdés

(Az álatorvos is mondta hogy nyitot gyomra mikor kiivartalaította nőstény) van időszakok amikor hányni szokott. De a közérzete jó.Hogyha eszik azt kihányja.Meg észrevettem hogy nem tud üríteni(barnázni) bizonyos időközönként és ilyenkor hogy tudnék neki segíteni?

MErt tudom hogy nem valami fertőzés neten utánanéztem és ott csak ilyeneket írtak.

Sokszor eszik zacskós kaját ált. ezt hányja ki meg száraz kaját és vizet. Adjak neki hashajtót? Segítsetek .Jó lenne ha állatoros is írna ide Vagy aki tudna tanácsot adni.Előre is köszönöm!


2011. máj. 2. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem értelek, azzal az állatorvossal kellbeszélned,aki tudja,hogy mi a baja. Ő tudja kezelni.

Mi innen nem látjuk a leleteket,nem láttuk nyitva hogy mi is a probléma.

2011. máj. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

AZONNAL VIDD EL AZ ÁLLATORVOSHOZ !! ha folyamatosan hány, kiszáradhat, és ha nem eszik, az sem tesz túl jót neki. És hashajtót csak akkor adj neki, ha ezt az állatorvos mondja.


Ez nem egy állatorvosi rendelő, nem biztos, hogy meg tudjuk mondani neked, hogy mi a baja a cicádnak, mert a legtöbben akik ezen az oldalon fönnt vannak, nem állatorvosok. Ha valakinek történt hasonló a cicájával, az meg tudja mondani, náluk mi volt a baj, de nincs rá garancia, hogy az történt a te cicáddal is. Ne a gép előtt ülj, amíg a cicád láthatóan nincs rendben! Ha te folyamatosan hánynál, és nem tudnál vécézni, szerinted a szüleid itt irogatnának ahelyett, hogy elvinnének az orvoshoz?

2011. máj. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Állatorvosokra nem jellemző, hogy a GYIK-on írogatnak, ellenben az igen, hogy a rendelőben vannak és felveszik a telefont, vagy fogadják a macskát, ha odaviszed... Szegény macska, már rég orvosnál lenne a helye.
2011. máj. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
HASHAJTÓT????? Mi az öreg istennek??? Ha jól értem refluxa van, arra meg nem a hashajtó való.... Mi a fenéért nem az orvost kérdezed, hogy mit és hányszor adj neki enni??
2011. máj. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm hogy irtatok

azért nem vittük eddig mert nem hány folyamatosan és elég jól érzi magát

2011. máj. 2. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!