Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért olyan drágák a brit...

Miért olyan drágák a brit rövidszőrűek?

Figyelt kérdés
Jóval magasabb az áruk, mint pl. egy sziáminak, pedig azok (szerintem) jóval dekoratívabbak, szebbek. Sok brit úgy néz ki, mint egy "átlagos" házimacska. Mi kerül rajtuk ennyibe?
2009. márc. 8. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy azért, mert most éppen ez a fajta az egyik "legdivatosabb", vagy azért, mert a különböző hivatalosan elfogadott színváltozatok kitenyésztése nem egyszerű feladat. De lehet, hogy lesz, aki jobban tudja erre a választ.
2009. márc. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Akkor te még nem láttál igazán szép brit cicát ha a házimacskához hasonlítod!Nekem van brit cicám és eszméletlen jó természetük van és, gyönyörű, bujós, kis szeretetbomba! Valószinü ezért ilyen "drágák".

De ha neked a sziámi jobban tetszik akkor azt kell venni!

2009. márc. 12. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, nekem meg pont úgy néz ki a cicám, mint a brit rövidszőrű, senki nem hiszi, hogy nem az. Természetre is olyan. Menhelyi keverék cica! Nem volt drága:)))))
2009. márc. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem sziámiim vannak.van sziámi 15-60-200e-ig.nem mindegy milyent veszel,honnét.láttam már britet is 15-ért.és mivel nagy whiskas rajongo vagyok megismerem a házimacskátol.lehet van a tiedbe egykis fajcicakeverés is és hasolithat.egyébként brit is van 200e-ért is.
2009. ápr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!