Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem szeret a cicánk engem?

Nem szeret a cicánk engem?

Figyelt kérdés
1 éves,menhelyről hoztuk 2 hónaposan.Imádott bennünket (engem is)hol az én ölemben volt hol a barátom ölében hol én simizhettem is,most meg nem is érdeklem...én etetem én cserélm az almát,én viszem a kertbe,én hozok neki új játékokat kajcsit...és nem foglalkozik velem.Ha egyedűl vagyok itthon szinte nem is látom hiába hívom idejön hogy mit akarok és elmegy...Érdek cica.Tudja hogy reggel én adok neki enni és csak akkor jön oda hozám dorombolni...De egyébként meg csak a párom ölébe szundit ő vele van többet...Bár egyszr nagyon kikapott tőle...ezért van?
2011. máj. 4. 10:03
 1/7 A kérdező kommentje:
Jól esne ha én is ennyi szeretetet kapnék tőle...:(
2011. máj. 4. 10:04
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy cica önálló egyéniség. Nem akkor bújik hozzád, amikor te akarod, hanem amikor ő akarja. Ezt tudomásul kell venned.
2011. máj. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én cicám se jön dorombolni meg stb. inkább anyukámhoz. mostanába őt is hanyagolja.xD

egyébként vannak szeretetre utaló jelek. pl az én cicám(fiú) mikor tusolok/fürdök/hajatmosok régebben bejött, de mostanába nem csak az ajtó mögött hasal..olyan mintha őrizne..:)) velem játszik szinte le akar vadászni.xD

vasárnap is anya itthon volt én nem és mesélte anyu h égre földre keresett..de ha ittvagyok majdhogynem hidegen hagyom..úgyhogy ne aggódj szeret ő téged.!!

2011. máj. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
persze de nem erről van most itt szó,hanem hogy hozzám szinte sose bújik....
2011. máj. 4. 10:15
 5/7 A kérdező kommentje:
hát remélem...de a páromnak hagyja hogy sismogassa nekem meg pl most sem..csak harap és karmol....
2011. máj. 4. 10:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Lány cica?
2011. máj. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem se szeret túlzottan az elvileg saját cicám. Azt vettem észre, hogy csak a férfiakat szereti, pl öcsémet, apukámat, páromat... Még az se zavarja, hogy az adott férfiú esetleg nem szereti a macskákat, akkor is az ölébe ül. :D

De tőlem és a többi lánytól menekül, hűvös, tartózkodó, ha valaki megsimogatja, utána gyorsan lemosakszik. :D

Kandúr egyébként, szobacica, de hála a jó égnek, valamiért nem jelöl. Egy öregúr. :)

Onnan tudom, hogy azért csak szeret minket, hogy ha beszélgetünk, akkor odajön, és beül ő is a körbe, mintha része lenne a társaságnak. Meg általában abban a helyiségben tartózkodik, ahol van valaki, mintha véletlenül neki is épp ott lenne dolga... :D

A macskák bonyolult egyéniségek.

Nem hiszem, hogy a tiéd téged ne szeretne (valamennyire), de nem tudsz vele mit tenni, nem nagyon lehet őket lekenyerezni. Olyan, mint egy ember, csak kicsi és szőrös. :)

2011. máj. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!