Kezdőoldal » Állatok » Macskák » FONTOS! Nyíregyházán hol...

FONTOS! Nyíregyházán hol lehet venni kiscicáknak való tejet, vagy tejpótlót?

Figyelt kérdés
A kiscicák ma 9 naposak, az anyjuknak pedig szerintem nincs teje, mert a kiscicák csak "cumiznak". Még nem nyílt ki a szemük sem, de attól már elég sokat fejlődtek születésük óta. Ha adnék nekik valami pótlót, akkor biztos életben maradnának. Kérem, aki tud bármilyen kereskedést, ahol lehet venni, írjon. Élet-halál kérdés!!! :(
2011. máj. 4. 18:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom nem ártana egy állatorvoshoz elmenni,ott biztos tudnak tanácsot adni.
2011. máj. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Állatorvos tud majd tanácsot adni. Bátran fordulj hozzá!
2011. máj. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

lehet kapni speciális kiscicatápokat, de még a humántápok

is szóba jöhetnek.

gyorsan hívj fel egy dokit, majd ajánl valamit.

De nagyon nehéz lesz több kiscicát cumiztatni, lehet, hogy a mamacicán kellene gyorsan segíteni, hogy legyen teje.

2011. máj. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Menj el a Barzóba vagy az Őz közben lévő állatorvoshoz, ezeken a helyeken van állatkellék- és eledelbolt is, ha ajánlanak valami, azt rögtön megveheted.
2011. máj. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, biztosan van teje a nősténynek. A kiscicák már régen elpusztultak volna, ha nem így lenne.

A kiscicák elégedettnek, jól tápláltnak tűnnek, vagy soványak és folyton sírnak?

2011. máj. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem sírnak, születésük óta csak akkor hallottam a hangjukat, ha az anyjuk evés után visszabújt hozzájuk. Akkor nyávogtak egyet, és utána hallgattak. Ez most sem változott meg. A tápláltságról pedig: 2 db kiscica van, az egyik jóval nagyobb, mint a másik. Ezt eddig nem láttam, ma vettem észre. Az egyik kis "kövér", a másik meg hát...nem az, hogy sovány, de nincs olyan jó húsban, mint a másik.

Ha kinyílik a szemük, akkor lehet már nekik anyatejen kívül mást is enni? Már úgy látom kezd alakulni, és 1-2 napon belül nyílni fog nekik.

2011. máj. 4. 21:16
 7/13 anonim ***** válasza:

Akkor nincsen semmi baj, sírnának ha éhesek lennének. Az sem nagy baj, ha az egyik kiscica nagyobb, mint a másik, ha rendesen fejlődik a kisebb is.

3 hetes koruktól elkezdhetsz nekik vízben megpuhított száraztápot kínálni. Először több lesz rajtuk, mint bennük, de egyre ügyesebben és többet fognak majd enni. Tejet ne adj nekik, mert attól hasmenésük lesz.

2011. máj. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
TESCOn belül szokott lenni fressnapf állati áruház, lehet h nálatok is van, nézd meg!
2011. máj. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Szerintem sincs semmi baj, de ha tényleg nincs teje az anyának, vízzel hígított tehéntejjel is itathatod őket, amíg nem szerzel be speciális tejet nekik. Volt már, hogy árva cicákat találtam, és így fel tudtam nevelni őket.:) Persze mielőtt odaadnád, meg kell langyosítani a tejet.
2011. máj. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hali, én is igy jártam, Nyiregyi vagyok. Fressnapf, Tesco, Spar, bárhol, van whiskas kismacskatej, azt cumiba átönteni, vagy Fressnapban van tejpor, leirtak alapján megcsinálni-->cumiztatni
2011. máj. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!